Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A kifli vagy a barna kenyér...

Kicsilany22 kérdése:

A kifli vagy a barna kenyér hizlal jobban?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nincs nagy különbség, főleg a kifli és a barnára színezett fehér kenyér között. Ha igazi, ragacsos, darabos, kemény barna kenyérről beszélünk, az jobb, mert tele van rosttal.
2011. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mennyi. Meg a fajta is számít. Írd le kicsit részletesebben mire gondolsz. :)
2011. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Pont ma néztem, 100g teljes kiőrlésű kenyérben csak 6 gramal van kevesebb szénhidrát mint a fehér kenyérben. Most akkor miért jó ez annyira?
2011. máj. 30. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

végülis én már hónapok óta nem eszek fehér kenyeret,reggelire egy kifli max vagy ebédre vagy vacsira is néha kiflit ettem,de egy elég volt!

de ugy hallottam hogy a kifli hizlal!

ezért gondoltam a barna kenyérre,napi egy két szeletre!

az sok?

2011. máj. 30. 22:16
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez csak egy újabb őrület,hogy egy kifli vagy fehérkenyér hízlal. Egyik sem hízlal,ha nem kilószámra eszed,és eszel elég zöldséget,gyümölcsöt stb. is.
2011. máj. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát azért próbáld ki, hogy kifli helyett pufirizst eszel reggelire. Közel sincs benne annyi energia! Nekem az igazi látványos fogyás akkor indult be, amikor elhagytam a péksüteményeket (megjegyzem már puffasztott rizst sem eszek)
2011. máj. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Mikor elhagytam a szénhidrátokat(kenyér,kifli,zsemle,péksütik,stb..)olvadtak le rólam a kilók.
2011. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Azért vegyétek már észre a különbség a glikémiás indexben...


Ha fehér kenyeret eszel, feldobja a vércukrodat, majd 1 óra múlva leesik. Mi a következménye? Farkaséhes leszel.

ha barna kenyeret eszel az nem hirtelen dobja meg, és nem is esik le hirtelen. Szóval később leszel éhes.

2011. máj. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Pont ahogy a 6:00-ás mondja!
2011. máj. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha a kifli mellé sok zölsdségfélét is eszel, akkor is elnyújtja a vércukor görbét, és ugyanúgy később leszel éhes!
2011. máj. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!