Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs hízlal? Lehet, h...

A gyümölcs hízlal? Lehet, h hülye kérdés, ha én most nekiállok cseresznyét enni, akkor attól hízni fogok?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy hízlal. Bármelyik kalóriatáblázatban megnézheted, mennyire. És ha kétszer annyit eszel belőle, az pont kétszer annyira hízlal. Persze ha gyomorrontást kapsz tőle, az összezavarja a számításokat.

Mindenesetre inkább egyél egy kiló cseresznyét, mint egy kiló csokit, mert az utóbbi biztos jobban hízlal.

2011. jún. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

persze, ennyire:

[link]

2011. jún. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mivel leginkább szénhidrátból áll, ezért megemeli a vércukorszintet, de az nem olyan, amitől elhízhatsz, vannak cseresznyediéták. De óvatosan vele, nekem tegnap hasmenésem lett tőle. Ebben az esetben ügye fogyasztott.:D
2011. jún. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én is tömöm magam... már megettem egy nagy tállal. igazából hetek óta minden este/éjjel megeszek egy nagy tál cseresznyét, de eddig még nem híztam. :D
2011. jún. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Toto652_89 válasza:
49%

Én meg két szatyorral lettem :D

Hizlal, mint minden gyümölcs...

2011. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ajj nekünk meg cska most kezd érni:P
2011. jún. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ettem és volt benne kukac!:(:(
2011. jún. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hizlal ha sokat eszel belőle. 10 dkg-ban van 14 gramm szénhidrát. Egy felnőtt embernek 200 gramm szénhidrátra van szüksége egy nap, ha ezen felül fogyaszt ch-t, akkor az raktározódik és hízás következik be.

Önmagában a cseresznye nem hizlal, de ha mellette eszel még tésztát vagy kenyeret vagy dinnyét esetleg banánt, akkor ott már sok esélyed van a hízásra.

2011. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!