Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlanátok?...

Milyen fogyókúrát ajánlanátok? 20 éves vagyok fél év alatt 15 kg híztam. Szeretném gyorsan leadni, futok már de semmi változás. Milyen diétát csináljak ami nem kerül tízezrekbe?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 03:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerű: egyél mindenből kevesebbet. Slussz. Csökkentsd a cht-zsírt, emeld a fehérjét, és sportolj-sportolj-sportolj.
2011. jún. 8. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól írta elsőke. Ha tényleg le szeretnél fogyni,akkor először felezd le az étel mennyiséget,és ha még ekkor sem fogysz olyan ütemben ,ahogy te szeretnéd,akkor a negyedét edd csak a mostaninak. Nincs az a szervezet,ami ennek hatására nem fogyna látványosan.
2011. jún. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bix ***** válasza:

előző: a szemét negyede is szemét marad. mellesleg nem tartható hosszútávon. fél év alatt 15 kiló az irdatlan...


kérdezőnek: normális kajákat kéne enni. semmi cukrozott üdítő, kóla, fehérkenyér, nassolás, chips, zsíros, szénhidrátokban gazdag kaja. tudom ezek ált a "finomságok" néven futnak, de valamit valamiért...


amit lehetne enni: zöldségek, hüvelyesek, natúr, lehetőség szerint fehér, zsírmentes húsok (csirkemell pl de nem panírozva...), hal, némi gyümölcs, rostban gazdag magok, reggel simán mehet zabpehely, stbstb... és ezek mellett mozgás. napi 5x kis étkezések, hogy pörögjön fel az anyagcseréd, mert napi 2-3 kajától ha eddig nem tette most se fog.


a normális, lehetőségekhez mérten minőségi, tiszta ételek, a gyors anyagcsere, és a mozgás a kulcsa a fogyásnak, semmi más. de hogy tarthasd a súlyt életmódot kell váltani, és ha elérted a kívánt szintet akkor már néha lehet kicsit bűnözni is, de csak ésszel...

2011. jún. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nagyon jó válaszokat írtak,de ezt könnyű leírni,megtartani viszont tényleg nagyon nehéz. Nagyon jó,hogy futni jársz csak próbáld meg rendszeresen,ne hagyj ki egy alkalmat sem. Előbb utóbb lesz eredmény hidd el :)

Én heti 5x járok aerobicra és igen,én mellette szoktam bűnözni.

Egy életen át nem fogod tudni betartani úgy sem a diétákat és akkor a kg-ok egyből visszaugranak.

Természetesen próbálj meg egészségesebben étkezni,de én személy szerint butaságnak tartom negyedére csökkenteni a kajaadagod.

Pl étkezésnél próbálj meg mindig sok zöldséget enni és tényleg sokat számít a sok folyadék bevitele is.

Ha bármilyen további kérdésed van írj bátran,remélem tudok segíteni!

2011. jún. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat mindenkinek
2011. jún. 8. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!