Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem viszem túlzásba, bírni...

Nem viszem túlzásba, bírni fogja a testem?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Múlt hét csütörtök óta diétázom,tegnap óta pedig Cindy Crawford-Fitnessz csak neked dvd-re tornázom.Tegnap első körben megcsináltam 2x 40 percet, este még 10 percet. Minden napra ezt tervezem. A diétámnak az eredménye már most látszik.
2011. jún. 12. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
ha a diétád eredménye már most látszik, így másfél hét után, akkor koplalsz
2011. jún. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem koplalok. Nem eszem 6 után, reggelire jogjurt kiflivel, normálisan ebédelek, csak kevesebbet, mint eddig. Extrudált kenyeret vagy puffasztott rízst eszem normális kenyér helyett. Neked tlán nem sikerült, nekem igen.
2011. jún. 12. 14:49
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ugyan nem tudom miféle ez a dvd, de általában véve minden mozgásra igaz, mai ér valamit, hogy két edzés között ki kell hagyni egy napot, mert a szervezetnek szüksége van pihenésre.
2011. jún. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom :D Én nem tudok megülni egy helyben. Pihen a testem eleget, amikor alszom :)
2011. jún. 12. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Jajj még csak tegnap óta tornázol? :) Hidd el egy hónap mulva már nem leszel ilyen lelkes mint most :D a DIÉTÁD EREDMÉNYE MEG FŐKÉPP VÍZVESZTESÉG LEHET.
2011. jún. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sok fogyatékos...Úgy látom páran szövegértési problémában szenvedtek.
2011. jún. 13. 14:45
 7/8 anonim ***** válasza:
mit ettél tegnap, mennyit és mikor?
2011. jún. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már bocs de szerintem te vagy a fogyatékos és inkább járj utánna a dolgoknak ha az itt válaszolóknak nem hiszel!
2011. jún. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!