Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek tényleg túlzásba...

Szerintetek tényleg túlzásba viszem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron fogytam 15 kilót, pár hónappal ezelőtt meg még fogytam 5 kilót, 75 kiló és 168 cm vagyok! Minden áron fogyókúrázni akarok, hogy 60 kiló legyek, de az összes rokonom, ismerősöm meg azt mondja, hogy nagyon csinos vagyok, meg így vagyok jó ahogy vagyok! Mindennap percekig bámulom magamat a tükörben, hogy vajon miért vagyok én csinos, mert kisebbségi komplexusom van, ezért nem hiszem el, hogy csinos vagyok! De egyszerűen nem hagy nyugodni az a tudat, hogy én már sosem leszek 50 vagy 60 kiló, mert anyukám, apukám vastag csontozatúak, így sajnos én is az vagyok, meg nem szeretném megint a nyarat fogyókúrázással tölteni, én így jól érzem magam, de az a tudat nem hogy nyugodni, hogy ha most nem fogyok le legalább 50 vagy 60 kilóra, akkor majd felnőtt koromban nagyon kövér leszek,a rokonaim, meg az ismerőseim is mondják: "De hogy leszel nagyon kövér!" Meg én azt hiszem, hogy a pasik sokkal jobban szeretik a vékony nőket! Pedig sokan mondják, hogy ez nem így van! Osztálytársam anyukája is azt mondja, hogy nagyon csinos vagyok, és hogy nincs önbizalmam!

Légyszíves segítsetek! Várom a válaszokat!


2011. jún. 14. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
képet
2011. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok magamról képet felrakni mert...

1. Nem tudom, hogyan kell!

2. Annyira szégyellem az alkatom(pedig sokan azt mondják, hogy csinos vagyok), hogy inkább nem rakok fel képet magamról!

3. Nekem nincs olyan telefonom amivel össze lehet csatlakoztatni a számítógéppel!

2011. jún. 14. 14:56
 3/7 anonim ***** válasza:

értem !

De hát akkor már baj van, ha fej nélküli képet sem mersz feltölteni !! ezek után szerintem nyugodtan halgass anyudékra, mert szerintem nekik igazuk lehet, neked van gondod saját magad elfogadásával.

Akkor tényleg ne vidd túlzásba, hanem sportolj, étkezz egészségesen, és ne görcsölj a fogyókúrán, valamint így megtarthatod a súlyod, és bombaalakot szerzel magadnak ;)

2011. jún. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi!
2011. jún. 14. 16:53
 5/7 anonim válasza:

Szia!!

Hát szerintem ha 168cm vagy és 75 kg akkor elég sok felesleg lehet rajtad. Egy ilyen magas lánynak kb. 58 kg körül kellene lenni...

2011. jún. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De érdekes én pedig úgy látom magamon, hogy csak egy pici felesleg van rajtam, szerintem egy olyan 5 kilótól kéne még megszabadulnom, legalábbis én így látom. Meg nekem azt mondják, hogy eleve vastag csontozatú vagyok!
2011. jún. 15. 15:27
 7/7 anonim válasza:
en 16 eves lany vagyok es 163cm es 56-55kg os vagyok..nekem mindnki aztmondja hogy nagyon csinos vagyok es nincs gondom a fiukkal..de en szeretnek 53 lenni..minden esetre a te magassagod mellett a sulyod soknak tunik,le kene fogynod,de ne stresszelj,menni fog!!:)csak ne egyel este 6utan,edesseget csak mertekkel! valamint reggelizz es ebedel bosegesen,uzsonazz gyumiket,de 6 utan ne egyel! egy hetig tegyel igy es meglesz az eredmenye!:)
2011. jún. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!