Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi alapján választottátok ki,...

Mi alapján választottátok ki, milyen módszerrel fogyjatok?

Figyelt kérdés
Én saját részről 10-15kg-tól szeretnék megszabadulni inkább lassan,de biztosan.Igyekszem teljesen átrendezni az életmódomat,szénhidrátos dolgokat,cukrot ,kenyeret stb. nem eszem,és a sport is naponta szerepet játszik az életemben.Az étkezéseim is 5x-i kisebb adagokra osztódnak.Helyesen csinálom igy?
2011. jún. 12. 18:01
 1/3 anonim válasza:
Igen ez így jól hangzik, de szerintem ne mindent egyszerre változtass mert félő hogy pár hét után ráunsz és csak egy sima fogyókúra lesz ami után könnyen visszaszeded.Ha ezeket tartósan sikerül megtartani akár tovább is léphetsz mint pl vitamin és rost dús táplálkozás. Én szépen fokozatosan álltam rá az új életmódra és már hónapok óta tart. Sok sikert.
2011. jún. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!Az elhatározásom nagy és végleges ;).Igaz nem régtől csinálom,de már most jobban érzem magam a bőrömben (: !!!
2011. jún. 12. 18:21
 3/3 anonim ***** válasza:

ha kiegyensúlyozottan, jól eszel akkor szépen meg lesz az eredménye.

ez nem módszer, szimplán egészséges életmód. bár részleteket nem írtál, de úgy tűnik jól csinálod :)

2011. jún. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!