Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyókúrázol?

Milyen módszerrel fogyókúrázol?

Figyelt kérdés

Vitát nem szeretnék szítani, mindenki csak írja le a saját verzióját és kész. Ha neki beválik, más ne kössön bele, mivel nem ismerjük senki életét/életkörülményét, nem mondhatjuk meg számára mi jó/nem jó.


Köszi a válaszokat!


2011. okt. 11. 09:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
én fele annyit eszem mint régebben,eddig 11 kiló ment le
2011. okt. 11. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Kb. 1,5 év alatt fogytam 17 kilót ( 170 cm vagyok és 66 kg)

-jelentősen kevesebb édességet eszem (van mikor hetekig semmi, van, amikor 2-3 napig mindennap eszem valami kis édességet pl. 3-4 db linzer, egy kisebb csoki, éppen amikor kívánom)

-este 6 után nagyon ritkán eszem (ha úgy alakul a nap, hogy nincs időm enni, vagy étvágyam nincsen, csak akkor tolom el a vacsorát)

- a mennyiséget is csökkentettem, de csupán azért, mert nem tudok annyit enni, mint régen

- nagyon zsíros dolgokat nem eszem, de hogy őszinte legyek, nem is igazán szeretem a zsíros ételeket

- itthon nem tornázom, csak az iskolában heti 3 alkalommal, de ez is gyógytesi


Amikor tudatosan "koplaltam", akkor szinte semmit nem fogytam, tehát ezt nem ajánlom senkinek.

2011. okt. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én elkezdtem futni, az 5 km-es programot. Lehet, hogy nem emiatt van, de azóta egyszerűen nem igénylem a nassolást. Ha jól tippelek, akkor azért, mert a futás ugyanazt a hormont termeli, mint az édesség.

Na a lényeg, hogy emiatt elég csak napi háromszor ennem, de amúgy nem eszem kis adagokat, reggeli két körbekaréj kenyér (meg lehet kövezni, de fehérkenyeret eszem általában kolbásszal vagy szalonnával), ebédre főzelék, sült hús, pörkölt vagy valamilyen rakott ételből egy normál adag (ezeket tudom a legjobban elkészíteni és ezeket a párom is szereti), esetleg savanyúság, vacsira meg vagy az ebédből egy kisebb adag, vagy megint két szelet kenyér. Meg valamelyik étkezéshez egy alma, de akár mindegyikhez.

Így most kb. heti 1 kiló megy le, ami bőven elég, azt hiszem. Próbálkoztam előtte mindenféle diétával, ettem a sok nyúlkaját, de se a szervezetem, se a pénztárcám nem bírta.

2011. okt. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Kalóriadeficittel, egészséges ételek, futás.
2011. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
kalóriaszámolás(sok fehérje,kevesebb ch)+ elliptikus tréner heti 5x 60perc = fél év alatt -30kg.
2011. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Kalóriát számolok, nagyon ritkán nassolok (ha igen, akkor arra gyümölcs és cukormentes keksz van itthon), vizet vagy kicsit ízesített teát iszok. Tornázni kezdtem, futni még nem merek a súlyommal.
2011. okt. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

a lifetiltes programot csinálom, ami tulajdonképpen kcalszámolás, de az összetevőket is figyeli, emellett heti legalább 2x 5 km futás és 2x réka far- és combizom tornája.

7 hét alatt 6 kg.

2011. okt. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
87%

Sport(heti4x-5x 45 perc futás,fél óra ellipszis tréner), egészséges, szénhidrát- zsír - és cukor nélküli kaják. Este nem zabálom tele magam. Hetente 1x, vasárnap beiktatok egy bűnözős napot, de ekkor is csak mértékkel eszek 1 kis csokit/sütit..nagyon édesszájú vagyok:)

Lehet, hogy már elszaladt velem a ló, mert hétközben általában maximum 1000 kalóriát eszem..

2011. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Én nem túl rég kezdtem, és kalóriaszámolgatással próbálkozom.
2011. okt. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

kaloria szamolas + minden nap 40 perc aerobik

1 hete kezdtem ,eddig 2 kg-t fogytam.

2011. okt. 12. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!