Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérlek segít setek! Hogyan...

Kérlek segít setek! Hogyan oldhatnám meg?

Figyelt kérdés

11 éves a fiam, 154 cm magas, és 50 kg :-(

Szerintetek ez sok?

Szerintem elég sok, és mindig mondom neki hogy menjen sportolni.. kifizetjük neki.. De egyszerűen nem hajlandó.. Ha rángatnám akkor is mindent megtenne hogy ne menjen, otthon maradjon, és EGYEN!A csokoládé a mindene. Anélkül nem bír létezni.. Hiába szólok rá haragos módon, de egyszerüen nem!

Most mit tegyek? sportolni nem hajlandó, és 4 nappal ezelőtt volt 48 kg. Ma már 50.


2011. jún. 12. 19:41
 1/8 A kérdező kommentje:

segítsetek* véletlen külön írtam bocs

:-)

2011. jún. 12. 19:41
 2/8 anonim ***** válasza:

dehogyis

majd mikor szív és érrendszeri betegségben meghal 20 évesen, az sok lesz, majd meglátod :)

2011. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne vegyetek neki csokit ne ne adjatok zsebpénzt sem,ennyit! Problem?
2011. jún. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most neveld meg,legyél kemény és szigorú még fiatal! Ha most nem teszel valamit akkor az egész élete szenvedés lesz.
2011. jún. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem veszünk neki csokit, zsebpénzt se adunk neki, de egyszrűen mindig hoz haza egy tábla vagy egy kis csokit, és nem értjük mért.Ja meg mindig van itthon egy kis édesség sajnos... Pl tortabevonó, meg hát cukor. Kemény vagyok vele, megpróbálok mindent.

De szerintetek sok az 50 kg 154 cmhez képest?

2011. jún. 12. 21:00
 6/8 Francesca05 válasza:
Menjetek el együtt valahova. Próbáld meg őt rávezetni arra hogy mi lenne a jó. Egy 11 évesnek hiába mondod hogy ne egyen csokit... nem érdekli. vidd el úszni, ahol a hasznosat össze kötitek a jóval, és akaratán kívül sportolni fog majd. csoki helyett pedig müzli,vagy müzli szelet, csoki max. tejtermékbe.Ne kiabálj vele, mert akkor csak még jobban megmakacsolja magát.
2011. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsónak, megfogadom a tanácsot, remélem az úszás bejön.
2011. jún. 13. 10:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem neked, vagy az apjának esetleg idősebb testvérnek is bekellene szállnia a sportba. Együtt bringázni vagy együtt tornázni, kosarazni. Így jobban rábírhatjátok, meg ellenőrizheted is ha együtt csináljátok. És ha megszereti utána jöhet a beiratkozás.
2011. jún. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!