Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy oldhatnám meg a fogyást?

Hogy oldhatnám meg a fogyást?

Figyelt kérdés
Voltam ortopédusnál, mert nagyon fájt a térdem. Azt mondta hogy nem erőltethetem, de valahogy fogynom kell. A tesi órákon sem vehetek részt. Kaptam gyógyszert a térdemre, mert ha nem szedem műtét lesz a vége. Hogy tudnék lefogyni? Régen sportoltam, de így hogy nem szabad nem tudom hogy csináljam meg. Köszönöm
2011. szept. 21. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hírem van! Mozgás nélkül is le lehet fogyni. Megfelelő étrend kell hozzá. Ha gondolod, erősíthetsz a diéta alatt (a térdedet nem érintő gyakorlatokkal), úgy az izmaid nagy része megmarad.
2011. szept. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kút válasza:

:D Kolompár:D

Nekem még jobb hírem van. Mozgás nélkül lehet fogyni és még az izmaid is megmaradnak( na jó azért egy kis séta nem árt).

Paleolit táplálkozás

2011. szept. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kút válasza!


Én is próbáltam, de abba kellett hagynom, mert sehol sem találtam mamutot.

2011. szept. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 bix ***** válasza:

a megfelelő mozgásforma kiválasztását az orvosodra kéne hagyni. úszás is simán jó lehet, az elég kis mértékben terheli a lábat, és elég jól át tudod mozgatni vele magad.


a paleolitos emberünknek meg csak annyit hogy mozgás és terhelés nélkül ufódiétát is tolhatsz akkor is bukod az izmokat. ennyi a képlet. nincs terhelés nincs izom.


más kérdés hogy mekkora a túlsúly, de valószínűleg jelentős javulás lehet a térded miatt is ha lefogysz, kevésbé terheled.


kezdj el visszavenni a kajádból, kerüld a fehérlisztes cuccokat, a zsírban olajban készülő ételeket, egyél több zöldséget, némi gyümölcsöt, és húst persze. mehet hal csirke pulyka, próbáld meg a zsírszegényebb forrásokat preferálni, a sovány tejtermékeket, stb. számoltasd ki hogy mennyi az alap igényed, és beszélj az orvosoddal hogy merre tovább


[link]


kcal kalkulátor, a felső sor lesz kb releváns, az alap igényed.


de az orvosoddal beszéld meg mindenképp, esetleg küldjön el szakemberhez ha extrém eset vagy, azaz jelentős a túlsúly

2011. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
170cm vagyok és 73 kg
2011. szept. 21. 19:57
 6/8 anonim válasza:
64%
xls medical bogyókkal fogyok le, már lement 5 kiló. Van szénhidrát megkötő és zsírmegkötő bogyó is, attól függően hogy mit eszem. esetleg te is próbáld ki.
2011. szept. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kút válasza:

A fehérje zsír nem hízlal mert abból nem tudsz annyit megenni hogy elhíz. Hamarabb telít mint a szénhidrát plusz a szénhidrátot a szervezet energiaveszteség nélkül tudja felhasználni és közvetlenül. A zsírral és a fehérjével már bonyolultabb a helyzet.

Persze nem lesz egy bodybulider mozgás nélkül de ha eddig tényleg nem mozgott semmit akkor a plusz fehérje dobna egy kicsit rajta.

2011. szept. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Étrendről, mozgásról már írtak előttem, így kihagyom.

Javaslom még az infra szaunát. Egyrészt fogyaszt, méregtelenít, és általában az ízületekre is igen kedvező hatása van, de ezt mindenképpen beszéld meg az orvossal.

2011. szept. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!