Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » HELP! Miért állt meg a fogyáso...

HELP! Miért állt meg a fogyásom, már egy hete? Eddig 11 kilót fogytam.

Figyelt kérdés
Még 10-et le szeretnék. Mindent ugyan úgy csinálok az eleje óta, de most megállt a fogyás egy hete ugyan annyi vagyok.. Mi az oka ennek? Hogyan lehet újra beindítani a fogyást?
2011. jún. 13. 12:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Zabálós napot tarts, utána újra beindul.
2011. jún. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hogyan fogyózol? mit eszel? mennyit sportolsz? milyen magas vagy? hány éves? hány kg? milyen nemű?
2011. jún. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
pontosan ahogy az első mondja! Tarts egy zabálós napot! Nekem még húsvét előtt két hétig ált meg,húsvétkor telezabáltam magam minden jóval,franciasaláta,sütemények,rántotthús,kolbász stb stb. És lám másnaptól újra elkezdtem fogyni.
2011. jún. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké, akkor holnap zabálós napot tartok :)
2011. jún. 13. 13:17
 5/11 anonim válasza:
Nem tudom h a zabálós nap mennyire hasznos. Amit mondani tudok az az, hogy ilyenkor a szervezeted megpróbálja beállítani magát az új körülményekhez. Azaz, felhasználja és elraktározza az ételt ami elfogyasztasz. Ez még egy darabig így is fog menni, de ha tartod a fogyókúrát, előbb utóbb újra beindul a fogyás, persze nem lesz drasztikus a változás. A 11 kiló már nagyon szép eredmény, csak kitartás és menni fog tovább ;)!
2011. jún. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
kérdező, a zabálós nappal semmire nem mész, válaszolj a kérdéseimre (2. vagyok)
2011. jún. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor olvass utána a leptin szintnek nagyokos ;)
2011. jún. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sokat hallottam már én is , hogy ilyenkor tartani kell egy zabálós napot , és újra beindul a fogyás. De ez olyan hihetetlen.. Ma tartom meg a zabálós napot, és ha újra újra megindul a fogyás , akkor megírom. Semmi veszíteni valóm nincs, még ha nem is használ a zabálós nap, annyitól nem hízom vissza a leadott 11 kilót :) .
2011. jún. 13. 13:59
 9/11 anonim ***** válasza:
még mindig nem válaszoltál a kérdéseimre....
2011. jún. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a zabálós nap nagyon bejött, már félkiló lement hétfő óta. Eddig 2 hétig nem mozdult a súlyom :). Köszönöm szépen a jó tanácsot.
2011. jún. 16. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!