Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon meg kell válogatnom...

Nagyon meg kell válogatnom miket eszek?

Figyelt kérdés
nincs nagy súlyfeleslegem kb 3-4 kg amit nyár végére eldöntöttem,hogy leadom és mivel véglegesen szeretném,nem tartom jó megoldásnak a koplalást.Inkább a mozgást helyezném előtérbe,de nem tudom,hogy ételek terén miféle változtatásokat kell hoznom. Tehát teljesen ki kéne iktatnom az étrendemből pl a sajtokat, a pékárukat ( reggelente sajtos rudat,kiflit,vagy kenyeret szoktam enni vajasan vagy lekvárral)tejet és minden nagy kcal tartalmú ételeket? Több helyen olvastam,hogy diétázóknak rántott cukkinit sem ajánlanak én pedig máshogy nem szeretem. Tehát arra lennék kíváncsi,hogy ez a tervem,hogy 2hónap alatt leadnám a rajtam lévő felesleget az csak úgy lehetséges hogyha mozgok és megvonom a magas kcal tartalmú ételeket?
2011. jún. 14. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha tényleg napi szinten jelen vannak az étrendedben a fehér lisztből készült pékáruk, akkor, ha ezeket elhagyod, és lecseréled teljes kiőrlésűekre, akkor az a pár kg leugrik hamar.
2011. jún. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Kezdetnek a fehér lecserélése teljes kiörlésűre nagyon jó lépés. Én vajjal, sajttal, majonézzel is vigyáznék. Igyál sok ásványvizet. Evés előtt közvetlenül is ajánlott. Boltaba ne menj éhesen soha! És csak az van a hűtődben, amit megveszel!! Egyszerűbb a zsíros műkajákat haza se vinni.


Reggelire látom szereted az édeset, akkor én pl: 1 szelet Jóreggeltet ennék 1,5 dl tejjel és egy almát vagy egy narancsot. Kevésnek tűnhet, de nagyon sok energiát ad.


Remélem segítettem.


Egy volt túlsúlyos.

2011. jún. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!