Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Akire azt mondják, hogy nem...

Akire azt mondják, hogy nem kövér, csak plötyi, annak elég erősítő gyakorlatokat végeznie vagy diétáznia is kell?

Figyelt kérdés
Mert ha rosszul néz ki, rosszul néz ki, mitől lesz jobb? :S
2011. jún. 17. 11:27
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nyilván úgy lesz a leghatásosabb, ha a diétát mozgással egészíti ki.
2011. jún. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát ennek most nem sok értelme volt!
2011. jún. 17. 13:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem attól lesz jobb,hogy ha felszed egy kis izmot,akkor nem folyik szét a löttyedt test,hanem lesz tartása :D
2011. jún. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy gondolom. De ahhoz elég az erősítés?
2011. jún. 17. 15:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt akarod hallani, akkor tessék: IGEN, ELÉG. Az első leírta értelmesen, te meg azt mondod, nem az. Mert azt mondta, hogy diétázni is kell. Nesze, én nem mondom, hogy nehogy olyat olvass, ami nem tetszik.
2011. jún. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
plöttyedt-et arra szokták mondani aki hájas és nincs semmi izma. tehát kell diéta is és mozgás is.
2011. jún. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az elsőnek nincs igaza, gondold csak át. Utolsónak meg köszönöm, csak sok esetnél írták azt, hogy nem vagy kövér, csak nem vagy izmos, meg ha nem vagy elég formás, akkor erősíts, erről meg eszembe jutott, hogy az izom nem fog látszódni, amíg egy kis felesleg van, így fogyózni kell, de azt meg sehol se írták!
2011. jún. 17. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!