Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudok 4-5 kilótól...

Hogyan tudok 4-5 kilótól megszabadulni, ha diétázni nem tudok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


167/56 a méreteim,nagyon szeretnék ledobni 4-5 kilót. Sokszor eszem,keveset,kipróbáltam,hogy 6 után nem eszem,de nem nagyon megy.Talán mert ebédre is keveset eszem.Vettem a T.diéta turmixot,most azt akarom kipróbálni,hogy este 8 fele iszom,11 fele alszom.Szerintetek ha minden nap tornázom Béres A.-ra,+néha futok,le tudom adni?Mennyi idő alatt?Elsősorban belső combból,pociból,csípőből szeretnék.Próbálta vki a hypoxit?


2011. jún. 17. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Kis szívem, millió egy ilyen téma van. Diéta nélkül NEM fog menni. Ez van. Akaraterő kell. Ha nincs, az baj. Ennyi. T.diéta semmit nem ér, plusz borzasztó ízű, főleg, ha azt kell napokig innod. Sokkal kevesebb akaraterő kell egy rendes életmódhoz, szerintem. Legalább is én kóstoltam azt a port...Torna ok, legyen, sok, de a kaja is olyan legyen!!!!
2011. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én is úgy gondoltam,hogy nem tudok diétázni,aztán mégis belefogtam egybe,ami tartható életmód-szerűen is.Annyi a titok nyitja,hogy nem kevered a szénhidrátban gazdag ételeket(krumpli,rizs,tészta,kenyér) a fehérjét tartalmazóakkal(tojás,máj,hús).Magyarul reggelire pl.:vagy felvágottat eszem sajttal,zöldségekkel,tojással;vagy vajas zsemlét zöldségekkel.Ugyanúgy eszem húslevest,de vagy husival,vagy tésztával.Ezt csinálom egy hónapja,plusz futkozom a 2 éves lányom után.Minden erőfeszítés,és éhezés nélkül eddig 4 kg ment le!És még a férjem is megjegyezte,hogy elfogy a szülés után megmaradt pocakom.A dicséret pedig hajt tovább!!!

Persze,ha marad estére energiám,akkor még elmegyek futni is.(bár a heti 1 alkalom nem nevezhető szerintem túl soknak:-))

2011. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

a lényeg az h ne zabáld tele magad semmi féle szarsággal egyél egészségesen de ne sokat és ne édességeken élj egyél reggelire egy szendvicset 10 óraira egy almát vagy műni szeletet ebédre valami salátát uzsonna felejtsd el vacsira meg egy könnyű saláta sok zöldséggel meg könnyen emészthető hússal és utána egy joghurt én 5 kilót fogytam le ennyi kajával csak én sportoló vagyok :)

ja és mozogj sokat az a legegészségesebb ;)

2011. jún. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
167 centisen 56 kiló, és ebből még lejöjjön 4-5? Normális vagy? Botsáska akarsz lenni?
2011. jún. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 TOMAtm ***** válasza:
vágd le a kaodat az olyan 5-8 kiló lehet
2011. jún. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megint milyen bölcs választ olvastam itt: "T.diéta semmit sem ér..." - hát most kapaszkodj meg, mert én 11 kilót fogytam vele, és nem jött vissza semmi. Persze ha valaki elcsalja a diétát, valóban nem megy semmire vele. Kis súlyfeleslegnél pedig a könnyített verzió a javasolt. Amúgy meg osztom annak a véleményét, aki szerint mi a búsnak akarsz fogyni? Megfertőzött a korszellem, vagy mi? Én ugyanennyi centihez 64 kiló vagyok, és csak kettőt akarok már leadni, azt is a hasamról majd. Mert nem az a szép, aki zörög, hanem akin van hús is. Ha ilyen magasság mellett ennyit fogysz, bele fogsz betegedni.
2011. jún. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

13.38.

nem lehet, hogy a diétás étrended és a sport miatt fogytál? :)

2011. jún. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményeket! Fogyás alatt értem, szeretnék derékból,pociból,belső combból fogyni.Kéz, láb, popsi rendben van (max.izmosítani).Ha nem is 5 kilót, de szeretnék leadni belőle. Sok évig ülőmunkát végeztem,és este 10-11 fele ettem.Ráállok a futásra,lehet azzal is jó alakom lenne,és késő este már nem eszem.
2011. jún. 19. 16:06
 9/10 anonim válasza:
nem tulkép azért fogytam mert jó fej edzőnk olyan edzést rakott össze h még véletlenül se tudjunk enni rendesen így már úgy nézek ki mint egy anorexiás :S:S
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
ja és 167 cm/56 kg én is annyi voltam és visszasírom hidd el!!! most 48 vagyok :S:S:S
2011. aug. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!