Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Összetudnál állítani egy 2...

Összetudnál állítani egy 2 órás edzéstervet?

Figyelt kérdés
Szeretnék 1,5 hónap alatt formába jönni valamelyest, de az ilyen fogyókúrákba és fogyasztószerekbe nem hiszek és nem is tartom egészségesnek, ezért nagy nehezen rávettem magam, hogy edzeni fogok, de nem igazán van ötletem, hogy miből mennyit csináljak, milyen gyakorlatokat végezzek stb. Ezért szeretném kérni, hogy aki tud az írjon nekem edzéstervet, ami részletezi ezeket a fentebb említett kérdéseket. Köszönöm.
2011. jún. 17. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Konditermi kell mert akkor dobj egy privit és megpróbálok segíteni:)
2011. jún. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha kalóriaégetés a cél,akkor ezt javaslom.

Fél óra 4 ütemű fekvőtámasz,vagy boksz zsák ütése-rúgása.

Fél óra ugrókötél.

1 óra kocogás.

Ha ezt egybe lenyomod azért az elég bitang.

2011. jún. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg hogy 2órás legyen hanem hogy minden izom megfelelően kapja az ívet, egy óra alatt is lehet jót eddzeni bár amit írok azt szerintem min. 1,5óra megcsinálni.

igy csinálj egy kezdő eddzéstervet, (ami egyébként szálkásításhoz is megfelelő)

van 3 eddzésnap, nem egymás után mondjuk hétfő-szerda-péntek. minden testrészhez válassz egy gyakorlatot, bárhogy összeállithatod, de van elég választék szóval célszerü egy gyakorlatot egy héten egyszer, és általában a szabadsúlyos gyakorlatokat célszerü előnyben részesiteni a gépekkel szemben.


ez nem szentírás de mondjuk ebben a sorrendben célszerü megedzeni a testrészeket:

5perc bemelegités

mell

hát

váll

bicepsz

tricepsz

láb

vádli

has


minden gyakorlatból 4x10-12 a megfelelő ez alól kivétel a has mert a 4sorozat alatt ki kell fárasztanod az izmot (a többinél ezt a megfelelő súlyválasztás biztosítja)

illetve kisseb izmokból mehet több is pl bicepsz tricepsznél 4x15 vádlinál 4x20. Az első sorozat mindig bemelegités kis súllyal.


mondjuk itt az egyik eddzésnap példának:

mell

fekvenyomás 4x10

hát

evezés rúddal 4x10

váll

vállból nyomás egykezessel 4x10

bicepsz

karhajlítás rúddal 4x12

tricepsz

lórúgás 4x12

láb

guggolás 4x10

vádli

álló vádli 4x20

has

hasprés 4x50 (erőnléttől függ)


eddzés után vissza kell tölteni a szénhidrátot és a fehérjét (lehetöleg gyors felszivodású tápanyagokkal de az is elég az elején ha kajálsz (csirke+rizs)) különben az egésszel több kárt csináltál mint hasznot.

2011. okt. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hú de sokszor irtam le hogy célszerü. na mind1,

célszerü itt megnézned milyen gyakorlatok vannak:


[link]

2011. okt. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2011. okt. 10. 21:15
 6/6 anonim ***** válasza:
küzdősport vagy harcműv. edzés.
2011. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!