Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy szoktátok enni a túrót...

Hogy szoktátok enni a túrót diéta alatt? Valami finom receptet ajánlanátok?

Figyelt kérdés

magában elég unalmas..

sós és édes is érdekelne :)

köszi előre is


2011. jún. 21. 17:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
a hideg variációkat már ellőtték, de ha kedvem van csinálok túrófelfújtat. lehet édesen és sósan is, 25 dkg túró+1 tojás+ szódabikarbóna, olyan fűszerezés amit szeretsz (nekem a kedvencem a mustár,bors, kömény) sütőben 200 fokon szoktam sütni amíg meg nem nő és a teteje szép aranybarna nem lesz. Répával imádom. De biztos fahéjas gyümölcsös verzióban is finom :)
2013. jan. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Táplálkozásharcműves eltűnnél már innen a GYIK-ról??? Olyan nagy baromságokat tudsz írni mindenhova hogy nem igaz... Nem csodálom hogy így lepontoztak.
2013. jan. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó válaszoló, a butaságod és a hozzánemértésed fényében tudok csak ragyogni, szerintem mindketten maradjunk!
2013. jan. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért is nem férnek bele a tejtermékek a fogyókúrába??
2013. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Me qrvara megemelik a vércukorszintet, az alacsony ch tartalomtol függetlenül.
2013. jan. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!