Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 1* eszek de akkor is...

Ha napi 1* eszek de akkor is keveset akkor szeptember végére mennyit fogyhatok köbbö?

Figyelt kérdés
2011. jún. 22. 00:22
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
szinte semmit nem fogsz fogyni,mert a szervezeted el fogja raktározni.Nem hiába mondják,hogy naponta többször és keveset együnk.Ebben az esetben beindul az anyagcseréd,és nem raktároz a szervezeted.Ha mellette mozogsz akkor beindul a fogyás..Napi egyszeri étkezés egészségtelen,és felesleges.Tudom,csináltam.Nem érte meg..
2011. jún. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

szerintem ez nem ide valo kérdés....


amugy attol h nem eszel csak "keveset" attol nem nagyon fogsz fogyni... mozognod és diétáznod kéne ami nem azt jelenti hogy nem eszel hanem azt hogy normális kajákat eszel nem zabálsz, nem nasizol stb...


ha csak szimplán keveset eszel és nem csinálsz semmit akkor csak ingerlékenyebb leszel nem könyebb( szerintem még az immun rendszer is legyengülne)

2011. jún. 22. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Tehát... nem értek egyet az elsővel méghozzá ezzel: " szinte semmit nem fogsz fogyni,mert a szervezeted el fogja raktározni." ez baromság ha igaz lenne az etióp kisgyerekek hájas disznók lennének. És ezzel sem értek egyet: "Nem hiába mondják,hogy naponta többször és keveset együnk.Ebben az esetben beindul az anyagcseréd" Hidd el ez kamu, tény és való, hogy jól hangzik, de attól még hülyeség. Nem fog felpörögni az anyagcseréd mindaddig amíg nem viszel be egy nap több kalóriát mint amennyit elégetsz (a leptin nevű hormon kavar be). Pont ezért szoktak bizonyos testzsírszázalék alatt csaló napot tartani.


Vagyis igen fog tudni fogyni akkor is ha 1 nap csak 1x eszik.


DE! Több oka is van, hogy miért nem éri meg napi 1x enni csak. Most ezt had ne fejtsem ki (túl hosszú lenne), viszont tényleg jobban megéri legalább 3x étkezni egy nap.

2011. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak.Az etióp gyerekek azért nem híznak,mert ők NEM ESZNEK SEMMIT! Vagy ha mégis az messze nem tápláló étel..se ásványi anyagok,sem vitaminok.

Nekem teljesen mindegy hogy a kérdező hogy és mivel teszi tönkre magát.

Mint írtam tapasztalatból beszélek.Éveken át napi egyszer ettem főt kaját,és nem nassoltam,nem ettem édességet.

Mégsem fogytam,bár hízni sem híztam az tény.

Végül is egy egy olyan emberhez fordultam akinek a szakmája az étkezés szabályozás.Aki tudja,hogy mi lenne a jó a szervezetnek,aki hasznos tanácsokkal,receptekkel látja el az embert.Nem volt olcsó..de ő is elmondta(és neki hiszek inkább) hogy a napi egyszeri étkezéssel semmit nem érünk el.A szervezetnek szüksége van a napi vitaminokra,ásványi anyagokra.Ha valamiből keveset vagy egyáltalán nem kap azt igyekszik máshonnan pótolni,Így a napi egyszeri étkezésnél "raktároz" mert a szervezet hozzászokik ahhoz,hogy naponta csak egyszer kap mennyiséget.

Én a tanácsadó segítségével naponta 5 alkalommal eszem(reggeli,tízórai,ebéd,uzsonna,vacsora) Természetesen a tízórai,és az uzsonna többnyire gyümölcs,saláta,vagy joghurt.Több mint 1 év étkezem tudatosan,és fogytam 17 kilót. Mivel nem vagyok egy sport ember így a heti 3x kondi terem és a heti 3x úszásban ki is merül a mozgásom.Igaz 1 éve a munkahelyemre is gyalog járok(ami 6 km oda-vissza),mindenhová gyalog megyek..Ennyi a sport teljesítményem.

Mint írtam évekig csak nap egyszer ettem,és nem fogytam.(pedig akkor is gyalog jártam,és akkor is volt egy kevés mozgás)

De nekem teljesen mindegy hogy a kérdező hogy oldja meg..idővel úgyis rájön hogy megérte vagy sem..

2011. jún. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!