Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lefogyni, ha....

Hogyan lehet lefogyni, ha. (részletek alább)?

Figyelt kérdés

Sajnos az utóbbi két évben nagyon sok felesleg feljött rám, és nem azért, amire a többség gondolna..., ugyanis egyáltalán nem "zabálok" és egészségtelen kajákat se nagyon eszem.

Derekam miatt egy teljes évig ágyba kényszerültem, azóta sem vagyok jól, mozogni, erőltetni, cipelni nem bírok, mert terhelésre még rosszabb, úgy érzem, szétreped, szétnyílik.

Emellett annak ellenére, hogy tényleg nagyon keveset eszek és naponta azt is max. kétszer, plusz a hasammal is gondok vannak, nagyon meghíztam.

Elkeserítő az egész, mert látom, hogy mások mennyiket esznek, ehetnek (még ha a normális mennyiségű ételekre is gondolok), belém meg alig fér pár falat, nagyon hamar eltelek és mégis hízok :((.

Mozogni, lótni-futni ugye nem igazán tudok, mert gátol benne a derékfájdalmam, különben megtenném, mert hiányzik a mozgás, de ami nem megy...

Tudna valaki valamilyen valóban hatásos módszert, hogy megszabadulhassak sok kilótól???

Légyszi segítsen, aki tud, a jó tanácsokat szívesen fogadom.

Köszi!


2011. jún. 22. 01:01
 1/7 anonim válasza:

OFF

Bocsi, de ez engem is nagyon érdekelne. Hasonlóan szenvedek, mint te, csak nekem a térdemmel vanank bajok.

2011. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha írsz a konkrét problémádról,akkor esetleg tudok segíteni.

Elsősorban a porckorong kidülledésről,sérvről vannak tapasztalataim.

Magamat teljesen tünetmentesre edzettem.

Mondjuk én csak 2 hónapot feküdtem,uh gondolom a tiéd komolyabb dolog.

Elsőnek meg.Ha nincs porckinövés,akkor az esetek 99%ában csak simán gyenge az ízület,ami edzéssel megerősíthető.Azért fáj,mert gyenge.

2011. jún. 22. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
62%
Elsőnek konzultálj egy orvossal, hallgasd meg ő mit ajánl. Majd gyere vissza és tedd fel újra a kérdést.
2011. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom mennyire tudod magad terhelni de esetleg a pilatest kipróbálhatnád azt sokáig gyógytornaként is alkalmazták hátfájósoknak, gerincsérveseknek...Szerintem olvass kicsit utánna veszteni nem veszitesz :)
2011. jún. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Annak, aki kérdezte, bővebben:

Úgy két és fél éve kezdődött és szó szerint egyik napról a másikra úgy, hogy az égvilágon nem csináltam a csípőmmel, derekammal semmit, ami okozhatná. Karácsony előtti nap volt, semmi gond, semmi előjel, másnap már nem bírtam felkelni sem, picike mozgásra is ordítottam. Nem becsípődés (anyumnak sokszor volt olyan régen, az más). Azt hittem, ahogy jött, majd úgy múlik is, de nem akart. Rá kora tavasszal mentem vele dokihoz (előbb nem mertem, mert csúszott az út) segítséggel és végig bőgve, mert annyira fájt. Volt röntgen, ami negatív, rengeteg és több féle injekciókúra reumaorvos által + fizikós kezelések, egyik sem használt semmit sem. Egy évig csak feküdni bírtam, azt is alig. Nagy nehezen elküldtek MR-re, ami szintén negatív lett. Az orvos nem tud semmi okosat, hogy mi lehet ez. Kétszer kaptam még meg a fentebb említett kúrákat, gyógyszereket, semmit nem értek. Egy év után annyira csökkent valahogy a fájdalom, hogy minimális dolgokat tudok csinálni, mászkálni, de bármilyen terhelésre (pl. mosakodás, mert hajolni kell, de egyéb más dolgok is) iszonyatosan fáj, teljesen olyan érzés, mintha azon frissen akana szétrepedezni a csípőm hátul, leginkább bal oldalt (nem a gerincem fáj). Borzalmas már maga az állandó fájdalom is, plusz még meggátol ezernyi dologban, cipelni sem bírok, sem anyunak segítni... :(( Fogalmam sincs, hogy mi lehet ez és hogy mi lenne rá a gyógymód.

A többi bajom még erre rá jött.


Szóval... hogyan lehetne így lefogyni?

2011. jún. 23. 02:11
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy év után volt MRI?:O

Neurológiára,ideggyógyászatra kellett volna utalni azonnal a reumatológia után.

Pótold.Addig nem lehet itt semmit sem tenni.

Szépen el lett hanyagolva nem mondom.

Ilyenről még nem is hallottam,hogy valaki csak úgy belenyugszik a fájdalomba a nélkül,hogy tudná a konkrét okát és a környezete meg asszisztál hozzá.Munka,iskola,barátok,szociális élet?

Ne haragudj,hogy ítélkezem,csak megdöbbentő az ilyen hozzáállás számomra.Ami persze lehet információ hiányból adódóan és félrekezelés miatt is.

2011. jún. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Számomra meg az a megdöbbentő, hogy engem ítélsz meg/el!!!!! Amikor semmit sem tudsz...

Az orvosok felett kellene ítélkezned!!!!!

Most jól felidegeltél.

Inkább no comment...

2011. jún. 24. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!