Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most ezt miért alakulhatott...

Most ezt miért alakulhatott így? Megáll így majd a fogyás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem régóta, 2 hónapja fogyókúrázom. Ebben a 2 hónapban minden oké, kb 1-1,5 kg mehetett le rólam hetente (~20-25 kg túlsúly)


DE: 1 hete nagyjából, alig tudok enni (tegnap olyan 700 kcal körül lehetett).

Ezt eszem: reggeli fél zsemle (tk), selyemsonka, zöldség (1 uborka, 1 retek, kevés paprika) Ez még jó is lehet talán...

Ebéd: Ma még nem sikerült rávennem magam az ebédre, nincs étvágyam:( (ha sikerül: kistányér rakott kel lesz.

Vacsi: eddig ált nem jutok el.. kőrözött.


Mozgás: heti 6* 30 perc kocogás, 40 perc torna (edzésterv alapján ami személyre szabott)


Fáradtabb vagyok egész nap. Kezd idegesíteni, h. alig tudok enni:(


Mi történhetett? Mit csináljak?:(


2011. jún. 22. 15:27
 1/5 bix ***** válasza:

fáradékonyság depressziós tünetek? ugyan mitől lehet? tippem sincs. jah várj. talán attól hogy semmit nem eszel? koplaltál eddig, és most itt tartasz? meglepő...


egy normális diéta 1500 kcal körül áll meg naponta, sok mozgás mellett... összeszűkült a gyomrod valószínűleg. így viszont nem tudsz bevinni elég tápanyagot...

2011. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 bix ***** válasza:
jah és az agyon szajkózott napi 5-6 étkezés se véletlen...
2011. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nemcsak megáll a fogyás, de ha ismét eszel, hízni is fogsz sajnos.

Szerintem annyira keveset ettél, hogy belebetegedtél a fogyásba. A megoldást nem tudom, mert gondolom, az nem segítség, hogy "egyél normálisan", hiszen pont az, ami nem megy. Remélem, mások okosabbak.

Egy dolgot ne higgy el, ha írják: azt, hogy ez normális, mert nem az.

2011. jún. 22. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bix: Köszönöm h. válaszoltál.

Tisztába vagyok az 5-6 étkezéssel, most ezt a mennyiséget próbálom elosztani legalább 4 adagra:(


De kvára nem akartam én ezt, ésszel fogtam bele, csak ez lett, jojó effektusban már volt részem..


kb 2 héttel ezelőtti étrendem nekem is jobban tetszett, de ha agyoncsapnak se tudnám már megenni.


Reggeli: 4 evőkanál zabkása, tejjel,vízzel főzve, gyümölcs hozzá.

Tízórai: alma

Ebéd: Csirkemell saláta, vagy tonhal sali, zöldségleves, ilyenek.

Uzsi: ezzel sosem voltam jóban. de az ebédet két részre osztottam.

Vacsi: vagy natúr joghurt, vagy kefir, vagy túró.


Hát, úgy látom ezt ismét elcsesztem, nem nekem találták ki a fogyókúrákat :) Alapjáraton, értelmes lánynak tartom magam, de úgy érzem túl stresszelem magam ezen, és elrontom az egészet.

2011. jún. 22. 15:45
 5/5 bix ***** válasza:
hát nem tudom. ha még így sincs elég étvágyad akkor komolyabb intenzitásra kéne kapcsolni az edzést. ha akkor is ennyi, akkor orvos...
2011. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!