Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves korától...

Bugtard kérdése:

Szerintetek hány éves korától kell egy lánynak "nézni valónak" lennie?

Figyelt kérdés
Szerintetek hány éves korától kell egy lánynak figyelni az alakjára (nem a kövérségre gondolok, csak formálásra) meg nőiesnek lennie?
2011. jún. 22. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
12-13
2011. jún. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
16
2011. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

16 éves kortól figyelhet a nőiességére, előtte pedig a szülő feladata is, hogy megóvja a gyereket az elhízástól pl.


De ha már megtörtént a baj és elhízott, akkor nem korfüggő, le kell fogyni (persze nem drasztikus fogyókúrát ajánlok ilyen korban, hanem rengeteg mozgást).

2011. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hú, köszönöm a gyors, értelmes válaszokat :)
2011. jún. 22. 23:10
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem 12 éves koromtól érdekel, hogy hogy is nézek ki, akkor fogytam le. Hülyeség, hogy mikortól kell... Amikor elkezd érdekelni a kinézeted, akkortól.
2011. jún. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs ilyen kikötés. Vannak lányok, akik egész életükben nem ügyelnek erre. Na és?

Megjegyzem sokkal szimpatikusabb, ha valaki röplabdázik, mert szereti, mintha aerobicon lötyög, utálja, de "nőiesnek kell lenni".

2011. jún. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ,hogy milyen géneket örököltél. Ha hízásra hajlamos vagy,akkor minél előbb,annál jobb. Igen a szülőnek is oda kell figyelni,csak hát ugye vannak olyan szülők,nagyszülők,akik úgy vannak vele,hogy jaj nehogy az én gyerekem hiányt szenvedjen valamiben,és mindenfélével elhalmozzák. Nos én is így voltam. Amúgy is szerettem az édességet régebben(ma már hál' Istennek -ugyan fogalmam sincs minek tudható be- ,de nem vagyok oda annyira érte). Engem is tömtek édességekkel,és olyan 12 éves koromig nem is zavart annyira,hogy van feleslegem nem is kevés,aztán 13 évesen 8.osztály elején elkezdett nagyon zavarni,és arra gondoltam,nem akarok kövér lenni a ballagásomon. Akkor már a 167 centimhez 71 kiló voltam. Szörnyű! Elkezdtem odafigyelni,hogy semmi édesség,lemondtam az üdítőkről,elkezdtem otthon magamnak tornázgatni,sokat jártam bringázni,és 59 kilóval ballagtam el. Szóval én tizenhárom évesen kezdtem el odafigyelni,és ez azóta is tart.


26/N

2011. jún. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen kezdtem odafigyelni... akkor volt az első barátom. Addig inkább gyerek voltam, áldásos módon megmentve szülők által mindenféle mai tizenegy-két évesekre jellemző ökörségtől...


25/N

2011. jún. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 évesen azt hitték elmúltam 18 :-D én 12től figyeltem mert dagadt voltam, aztán lefogytam.
2011. jún. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat :D örülök hogy vannak még normális emberek és nem mondanak olyan kort amikor egy lánynak még melle sincs :D
2011. jún. 23. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!