Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár végéig 5 kiló fogyás...

Nyár végéig 5 kiló fogyás lehetséges?

Figyelt kérdés
159 cm vagyok és 60 kg (16/L). Nyár végéig (ami mostantól kb 10 hét) szeretnék 5 kilóval kevesebb lenni. Nem eszem majd olyan sokat, meg sportolni is próbálok. Elsősorban a hasam nagy, azt lehet felüléssel laposítani? Naponta mennyit kellene? Vagy ha nem, akkor mivel lehetne elérni, hogy lapos hasam legyen? Még biciklizni is szeretek, azt mennyit kéne naponta hogy pl. a lábam is vékonyabb legyen? (Időben, vagy km-ben) Már sokszor elhatároztam, hogy lefogyok, csak eddig nem sikerült. (Mondjuk mikor koleszos lettem, lement rólam 6 kiló, de kettő már visszajött, azóta szépen tartom.) És most megígértem magamnak és a barátaimnak, hogy mikor újra suliba megyünk, rám sem fognak ismerni. :D Szóval előre is köszönöm a segítségeteket.
2011. jún. 23. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
lehetséges csináljuk együtt??
2011. jún. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Te is fogyni szeretnél? :D Hát, hajrá mindkettőnknek!! ^^ Sikerülni fog!
2011. jún. 23. 12:40
 3/5 anonim ***** válasza:

A felülés egy olyan dolog, hogy szépen izmosítja a hasadat, de amíg van hájréteg a hasadon nem sokat ér a felülés, ugyanis a háj alatt lesz a képződő izom, tehát nem fog látszódni.

Ahhoz, hogy fogyj aerob jellegű mozgásra lenne szükséged pl. kocogás, biciklizés. Hetente max. 4-5x érdemes mozogni, mert kell a szervezetnek, főleg az izmoknak idő a regenerálódásra. A biciklizés jó lenne, de lehet kocogással felváltva is csinálni (egyik nap biciklizés, másik nap kocogás). 40-45 perc kellene minimum.

És természetesen figyelni kell az étkezésre.


Heti -0,5-1 kg fogyás a reális, tehét ha ügyesen csinálod és tényleg figyeled az étkezést is, akkor nyár végéig lemehet az az 5 kg.:)

16/L

2011. jún. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors választ, sokat segítettél. :D Akkor majd egy kicsit felülésezek is, meg biciklizem sokat. A kocogással még barátkozom, de egyszer az is meglesz!
2011. jún. 23. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Írj privátot 1 vok
2011. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!