Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyár végéig milyen módszerrel...

Nyár végéig milyen módszerrel adhatok le 10-15kg-t?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 12:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Diéta és sport... nincs semmi titok benne.
2011. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Antóniaa ***** válasza:
Mennyit szeretnél leadni? Hány éves vagy? Ha már "felnőtt" (nem tizenéves) akkor a 90 naposat ajánlom... nincs már a nyár végéíg annyi, de hatásos eredményt érhetsz el vele 2 hónap alatt is.
2011. jún. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
oké ezt gondoltam de annyi féle fogyókúra van hogy azt se tudom melyik lenne valóban hatásos
2011. jún. 28. 12:37
 4/20 A kérdező kommentje:
17éves vagyok és 10-15kg-t szeretnék leadni
2011. jún. 28. 12:38
 5/20 anonim ***** válasza:
Nyar vegeig keves az ido, de szinhidrat es tej/tejtermekek fogyasztasanak csokkentesevel + mozgas + vitaminok es asvanyi anyagok potlasaval az oktober realis cel lehet. Kulonben tulzottan koplalsz amit sokan ugysem birnak sokaig. Az elhatarozas es a kitartas a legalabb annyira fontos mint a bevitt elelmiszerek/tapanyagok es a mozgas.
2011. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
az életmódváltás a hatásos,nem az ilyen divatfogyik.
2011. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Antóniaa ***** válasza:
17 évesen még ne kezdj fogyókúrába, max dietetikus segítségével... Aki összeírja az étrendedet... De a legkézenfekvőbb ha teljesen elhagyod a nasit, a cukros üdítőket és elkezdesz sportolni...
2011. jún. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

üdítőket nagyon ritkán iszom max 2-3 hetente 1-2 pohárral amúgy mindig vizet iszok vagy nagy melegbe citromos vizet


nassolni se nagyon szoktam max 1-2 szelet csokit eszek meg egy héten vagy egy kis csomag szotyit de ezeket se minden héten ...

2011. jún. 28. 12:44
 9/20 anonim ***** válasza:
Hanyagold a fehér lisztet minden formában, a cukrot is, semennyi édességet ne egyél, a szénhidrátbevitelt csökkentsd és próbáld kizárólag lassan felszívódó szénhidrátokra korlátozni. Egyél kicsit több fehérjét (pl. vacsorára zsírszegény túró), hogy ne veszíts izomtömeget. Zsírból is kevesebbet vigyél be, és a többszörösen telítetlen zsírsavakat részesítsd előnyben. Végezz aerob edzést, ez hatásosabb lehet ha reggel éhgyomorra végzed. Táplálékkiegészítő üzletben vegyél L-karnitin készítményt, ez segíti a zsírégetést, bár elég drága. Esetleg igyál zöld teát, de ne a filtereset vedd.
2011. jún. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

amúgy köszönöm a válaszokat a 90napost kipróbáltam végig csináltam nem bűzöztem betartottam és hát nem sok sikerrel jártam vele


tehát pont az ilyenek elkerülése végett tettem fel a kérdést hogy melyik módszer a hatásos

2011. jún. 28. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!