Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Így leadhat...

Mi a véleményetek? Így leadhatom a felesleget?

Figyelt kérdés
másfél hete kezdtem el a fogyókúrázást, diétázom, közben dolgozok is vendéglátásban, elég sokat mozgok, igazából enni sincs sok időm de akkor is keveset eszem, mindennap 40 percet tornázok, szerintetek még futni is elmenjek este? csak estére hulla fáradt vagyok az egész napos szaladgálásoktól! legalább 15 kgot szeretnék fogyni, 164 cm vagyok és olyan 69-70 kg :/ fogyhatok így? már nem bírom nézni ahogy kinézek :S sokan mondják hogy nagyon meghíztam :(
2011. jún. 29. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
fogyhatsz,de semmiképpen se egyél zsírosat, és ha tornázol vagy futsz reggeli előtt tedd meg ( akkor a leghatásosabb ) és utána csirkét egyél, hogy izom épüljön rajtad!
2011. jún. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a munka mellé be tudnál iktatni hetente 3x vagy 4x kocogást, biztosabb lenne a siker.

Valamint azt tanácsolom, hogy próbálj naponta 4x vagy 5x enni kevesebbet. A főétkezések közé beiktatott mellékétkezés (tízórai és uzsonna) nem kell, hogy túl laktató legyen vagy valami, az a lényeg, hogy egyél valamit, hogy ebédig ill. vacsoráig kibírd és ne legyél éhes, mert ha éhes vagy, többet fogsz enni. Ez pedig sem a fogyókúrának sem pedig az egészségednek nem tesz jót! Tízóraira és uzsonnára én péládul egy kis gyümölcsöt vagy zöldséget szoktam enni.

16/L

2011. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem csak a fogyókúra miatt felesleges igy megerőltetni magad, bár tudom hogy ez ma trendi. Én két fiam után kb 20 kilótól szabadultam meg külön-külön - időm és energiám nem volt agyon tornáznom magam, de a visszafogott étkezés teljes sikert hozott. Semmi különleges étrendem nem volt, csak 2-3 szabály, 1. addig nem ettem, amig éhes nem lettem - de komoly korgó gyomor. 2. mindig csak addig ettem, amig a szervezetem nem szólt, hogy elég - ezt először nehéz észrevenni, de 3-4 nap után egyértelmü jelzést ad a szervezet, addig meg kb. a felét, amig addig. 3. mindent ettem - szalonna is - de csak keveset, de édességet, nasit semmit. A nasi különben sem jó.
2011. jún. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!