Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, mit egyek ilyenkor?

Éhes vagyok, mit egyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sajnos a napi szénhidrát-mennyiségem így is sok volt (140 g körül, elrontottam, na...)

De most meg kib.szott éhes vagyok, mit lehet ilyenkor enni?:-D


2011. jún. 29. 23:03
1 2 3 4
 21/33 Dymo ***** válasza:
65%
[link] lehet nézegetni,én húztam aludni. józan ésszel úgyse lehet meggyőzni,pontozz le nyugodtan, csá
2011. jún. 30. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
27%
Nem hizlal a hús.
2011. jún. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
azt hiszem eszem egy kis éti csigát :D az csak 82 kalória :P de olyan aranyos, amikor kidugja a szemét :D nem eszem inkább meg.....a szemét! :P
2011. jún. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Minek kell itt ölni egymást?:D Kárdező,igyál egy nagy bögre teát és reggelig kibírod:)
2011. jún. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Mi ez itt?? Ne legyetek már barmok.


Ja meneküljetek a hústól, mert hizlal...ha megeszel 2 kiló jó zsíros sertéshúst, na az tényleg hizlal.

Sovány húst (csirke, hal) meg ehet tök nyugodtan, de azért nem korlátlan mennyiségben. Nincs olyan hogy ettől hízok, ettől meg nem hízok, ugyanis mindentől lehet, ha a napi kalóriamennyiség fölött eszik belőle valaki.


Az meg megint más kérdés, hogy miben milyen minőségű tápanyagok vannak és mennyiben fog csökkenni vagy nőni ezáltal a testzsírszázaléka.


Kérdező, bármilyen fehérjét ehetsz ilyen esetekben. Sovány túró, tojásfehérje, fehérjeturmix, esetleg egy kis csirkemell vagy hal ha van.

Bár az uccsó kettő inkább ebédre való, de belehalni nem fogsz. Lényeg, hogy szénhidrátot ne nagyon egyél ilyenkor, aztán minden szuper.

2011. jún. 30. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen husrol beszelunk. Egy nagy malacrol vagy egy nagy csirkerol.
2011. jún. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Vmi betegséged van, hogy sok a 140 g szénhidrát?


Nekem inzulinrezisztenciám van és 160 g a napi mennyiség. Már fogytam vagy 5 kilót.

2011. jún. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem a zsíros sertéshúsról beszélek, hanem a csirke húsról, ami olajban csinálva nem hizlal, akár ki mit mond (tapasztalat) jah és a sertés sem, ha NEM ZSÍRBAN VAN SÜTVE ÉS PERSZE NEM KÖVÉR. A sovány húsról beszélek,a mi olajban van elkészítve, az abszolút nem hizlal. erről ennyit és téma lezárva.:D;)
2011. jún. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

ma 16:05

Nincsen. Csak 130 körül szoktam enni összesen. De tök mind1, nem bírtam ki, ettem 1 szál virslit, meg megettem 1 őszibarackot fél12kor.

Jó, nem haltam bele, de azért... Na mind1.

2011. jún. 30. 19:26
 30/33 anonim ***** válasza:

"Idióta sz@rkupac barom fostartály vagy. "


Megnevettettél (((:

2011. jún. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!