Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit fogok hízni körübelül?

Mennyit fogok hízni körübelül?

Figyelt kérdés
Étkezési zavaraim vannak, egy drasztikus diétával fogytam le és nem bírtam/bírok megállni. Folyamatosan csökentem a kalóriabevitelemet, már 500-nál járok, ez így megy 3 hónapja. Viszont elhatározásra jutottam. Nem várom meg míg belehalok ebbe. ENNI fogok. Ki is találtam, hogy hétvégén utazok el nyaralásra, ott lesz reggeli, ebéd, vacsora, azt szépen megfogom enni. Csak egy egy normális adagot, semmi zabálás. Hány kilot fogok hízni az egy hét alatt? Most vagyok 44 kiló...166 centi. Ha hazajövök, igyekszem normálisan enni ahogy egy ember...csak nehéz. :/ Szerintetek akkor egy hét alatt hány kilót szedhetek fel?Köszönöm!
2011. jún. 30. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
2,5-3kg fel fog jönni de ez nem zsír (nem csak zsír lesz). Első körben az izmok fognak feltöltődni tápanyaggal.
2011. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó! Borzalmasan nézek ki... Ha feljön pár kiló, már edzeni is fogok tudni, mert lesz erőm, és akkor izommal növelem a súlyom!:) Köszi a választ! Amúgy csak attól tartok, hogy a megijedek attól amit a mérleg mutat, ha hazajövök, ezért tettem fel a kérdést...
2011. jún. 30. 10:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az izmaid szörnyű állapotban lehetnek ilyen mértékű koplalás után szóval elsőnek tényleg azok fognak feltöltődni tápanyaggal. Többet fog mutatni mérleg ez biztos de ne azt nézd. A testzsírszázalékod alig de az is lehet, hogy semmit sem fog emelkedni 1 hét alatt.
2011. jún. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kezdetnek jó az elhatározás, csak erőd is legyen hozzá.

Ne durva "zabálással" kezdj, a nyaralóhelyi étkezés az jó.

Kb. 12-15 kilót kellene híznod FOKOZATOSAN. Evés mellé sportolj is egy kicsit, különben csak dagadsz, nem hízol.


A sokkterápiás vagyok.

2011. jún. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, azt a kérdést is én tettem fel! Elérted a célod... :D Mindenképpen változni akarok, és változni is fogok! Menni fog. Köszönöm a segítségeteket, tényleg:)
2011. jún. 30. 10:14
 6/6 anonim ***** válasza:
88%

Úúúristen. 44 kg-ig lefogytál? Legalább 6-8 kg-t kéne híznod [a 15 az azért sok lenne!]

De sok sikert hozzá! Viszont ne csak nyaraláson kezdj el normálisan enni, próbálj már most többet enni. :)

2011. jún. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!