Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit híztál vissza egy...

Mennyit híztál vissza egy sikeresnek elkönyvelt fogyókúra után? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
semennyit :)
2011. jún. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szintén semennyit
2011. jún. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem olyan sikeres lett a fogyóm, h minimum 8 kilót vissza kell híznom.

Én is fogom a fejem, tudom, hülye voltam. anorexiás hülye... :(


*nevet kínjában*

2011. jún. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
A sikeres fogyókúra azt jelenti, nem nagyon hízol vissza:) Én három hónap alatt fogytam 20 kilót, persze intenzív mozgással,diétával, aztán még családi okok miatt fogytam 5 kilót, amit már nem kellet volna, és ezt az ötöt szedtem vissza...
2011. júl. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, és a visszahízás egy éven belül volt, azóta semmi, ez 4 éve volt.
2011. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

30 kilót fogytam 7 éve. Azóta kisebb (4-8kg) ingadozásokkal 80 kiló környékén vagyok. Eleinte én is paráztam, mennyi fog visszajönni, de annyira drasztikusan fogytam le - 6 hónap alatt, és ebből 20-at az első 3 hónapban - hogy eleve jó fél év kellett arra, hogy normál adagokat tudjak enni, annyira beszűkült a gyomrom. Kicsit erős volt, ennyire keményen még1X nem csinálnám.

Megtartani nem olyan nehéz, szinte mindent eszem, csak kenyeret és édességet nagyon keveset. Ha mégis feljön télen pár kiló, általában kis odafigyeléssel pár hónap alatt lemegy. Mindenki azt kérdezte annak idején, mi a nagy titok, igazából nincsen nagy titok, csak ennyi.

Lehet persze, hogy az is hozzájárul ehhez, hogy 10-15 felesleg így is van rajtam, egy barátnőm lefogyott 81-ről 45 kilóra (jujj!!), na ő a kétharmadát vissza is hízta.

2011. júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 x.wicaa.x válasza:
Semennyit nem híztam vissza. :)
2011. júl. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Én 2010 márciusában kezdtem el fogyókúrázni, mert a 129 kg-os súlyom valahogy nem tetszett. 2010 novemberig bezáróan 112-112,5 kg közötti értékre fogytam le. Majd jött a karácsony, 115,5 kg. Aztán vissza nem ment a fogyás, jött a húsvét, 118 kg. Akkor megelégeltem, visszafogytam 115-re.

Most 116-118 kg között mozgok, tehát 17 kg-9 hónap fogyás után 6-7 kg-ot híztam vissza 6-7 hónap alatt.

Sokat is eszem, de képtelen vagyok megállni valamiért.

2011. júl. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!