Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Gyümölcsleves diéta? Szerintet...

Gyümölcsleves diéta? Szerintetek bejöhet?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam, hogy milyen lenne, ha néhány napig csak gyümölcslevest ennék. Tudom-tudom, elég sok a cukor benne (mármint a gyümölcsben), de hááát... ki tudja.


Mozogni rendszeresen mozgok minden nap, kenyeret, édességet, és hasonló dolgokat nem eszek.


Mit szóltok hozzá? Szerintetek lemegy tőle valamennyi?


2011. júl. 1. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem inkább edd meg nyersen a gyümölcsöket.
2011. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért is gondoltam a levesre, mert elég keveset iszok. (Alig ha 1 l/nap) Így pedig menne belém azért folyadék is.
2011. júl. 1. 09:24
 3/6 anonim ***** válasza:
próbáld meg nem sokat veszíthetsz vele aztán akkor már fogod tudni hogy hatásos e :-)
2011. júl. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bix ***** válasza:

érdekes lesz. 0 fehérje, rost és egyéb haszontalan cuccok nélkül diétázni, este mozgás után blokkolni időlegesen a zsírbontást mert van gyümölcscukor amivel után lehet gyorsan tölteni az izmokat...


az eredmény várhatóan egybként még így is fogyás, kérdés hogy milyen áron. én nem mellőzném ilyen szinten a vitaminokat, fehérjét és társait, de lelked rajta. szerintem baromság

2011. júl. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
napokig is csinálhatod semmi bajod sem lesz tőle,valszeg még jobban is érzed magad,mint amikor teleszed magad mindennel
2011. júl. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég rossz gyüm.leves lesz, ha nem teszel bele cukrot a gyümi mellé.

Amúgy meg igazuk van, semmi vitamin (főzéskor elbomlik), semmi fehérje, csak egy halom cukor.

2011. júl. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!