Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagy baj ha megettem egy...

Nagy baj ha megettem egy kisebb fajta pizzát?

Figyelt kérdés
2011. júl. 2. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen az ! Amugy meg milyen az a kisebb fajta pizza?
2011. júl. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
szalámis
2011. júl. 2. 20:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem baj, nem attól az egy pizzától fogsz elhízni vagy vissza hízni. Amúgy meg néha lehet ilyen napokat csinálni.

Inkább most egyél meg egy kis szelet pizzát mint sem nagyon megkívánod és egy egész pizzát eszel meg. Viszont ne csinálj belőle rendszert, vagy ha megkívánod akkor is inkább délelőtt ne este. És tényleg semmi bajod nem lesz ettől az egy kis szelet pizzától, ha máskor egészségesen étkezel és mozogsz rendszeresen. Vagy ha diétázol akkor is belefér néha néha úgy hogy ne legyen lelkiismeret furdalásod. :)

2011. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 pizza nem a világ vége...

Én is ma ettem vmi csípős szendvicset a Burger Kingben (nem járok amúgy ilyen helyekre sem, ma így jött ki.)

Én azt szoktam amúgy, hogy hétvégén kicsit lazábbra veszem a dolgot, ilyenkor ha vmit nagyon szeretnék, azt megeszem.

Aztán hétfőtől újra a rendszer:-D

2011. júl. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem baj az.Neha belefer,csak ne valjon rendszerre:P
2011. júl. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ma én is bűnöztem.Én édességet ettem, de abból nem kicsit.Nincs bűntudatom, mert tudom, hogy egy naptól nem hízok meg.Néha-néha lehet ilyen napokat tartani.Szoktam is tartani, és ugyanúgy fogyok.Holnap majd kevesebbet eszek.A lényeg, hogy jól esett.:)
2011. júl. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!