Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fejem tetejere allok...

Ha a fejem tetejere allok akkor sem tudok havi 2 kilonal tobbet fogyni. Miert?

Figyelt kérdés

Egyaltalan nem bunozok.

Tok mind1, hogy napi 20 percet intervallumozok, 40 percet kardiozok, vagy 1,5 orat tornazok magas intenzitason. Raadasul nagy sulybol, 94 kg vagyok.

112 kilorol kezdtem, es akkor is csak havi 2 ment le.


Naponta eszek 50 g zabpehelybol keszitett zabkasat

10 oraira valami gyumolcs

ebedre altalaban csirkemell van, ha hizlalo kaja akor nem eszek belole sokat

uzsi az kimarad, mert olyankor tornazok es teli hassal hanyingerem lesz

vacsira 250 g turo + 50-70 g tejfol + kb 100 g malna


A helyesirasi hibakaert bocsi, csak telorol irok...


2011. júl. 7. 10:52
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

már bocs bix,de b@szki egy majdnem 100kg ember hogy a p*csába csináljon csak úgy hipp hopp 1 óra intervallumot azt mond már meg nekem!!!!!

Ha eddig semmit sem mozgott az illető,majdnem 100kg és most csinál 40perc kardiót,ne mondjad már hogy kevés!

2011. júl. 7. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Nem egybe csinálom az intervallumot meg a kardiót.

5 hónapig kardióztam napi 40 percet, mostanában 20 perc intervallumozok.

Ezt azért írtam mert mind1, hogy mennyit mozgok, ugyanúgy csak 2 kg-t fogyok

2011. júl. 7. 13:42
 13/28 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de valami akkor nagyon nincsen rendben veled, vagyis a szervezeteddel. Havi 2 kiló mínusz ilyen edzésintenzitás mellett nagyon-nagyon kevés, ennek már bőven be kellett volna indulnia. Én a helyedben orvoshoz fordulnék, pajzsmirigy-hormonvizsgálatokra. Különben is, mindig fogyással kapcsolatos szakirodalom írja, hogy jelentős súlytöbblet leadása előtt orvoshoz kell menni, nem csak nekiállni fogyózni a vakvilágba.
2011. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Nem csak nekiálltam a vakvilágba.

Minden rendben van a szervezetemmel. Vagyis csak egy kicsit vashiányos vagyok, de ezért eszek sok salátát és már rendbe jött.

2011. júl. 7. 14:41
 15/28 anonim ***** válasza:

Lány vagy vagy fiú?Bocsi nekem nem derült ki :D

Ha lány vagy és esetleg fogamzásgátlót szedsz, az a fogyást nem nagyon segíti(az anyagcsere miatt)


Egyébként a helyedben mindenképp felkeresnék egy orvost, még ha nincs is baj!

2011. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, de nem szedek fogamzásgátlót (és nem is szedtem soha)
2011. júl. 7. 15:21
 17/28 bix ***** válasza:

"már bocs bix,de b@szki egy majdnem 100kg ember hogy a p*csába csináljon csak úgy hipp hopp 1 óra intervallumot azt mond már meg nekem!!!!!

Ha eddig semmit sem mozgott az illető,majdnem 100kg és most csinál 40perc kardiót,ne mondjad már hogy kevés!"


semmi baj, analfabétáktól nem szoktam felvenni a sértést. leírtam értelmesen hogy szép lassan kéne majd kitolni, ill nem kaptam infót hogy ez a fizikai határa, vagy csak 20 perc után abbahagyja és ennyi. nem feltétlenül kell futni, sőt 100+ kilósan az izületeknek se jó, de egy szobabicó pl csodákra képes ilyenkor.

2011. júl. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

Ja igen amúgy ezt nem írtam, szobabiciklizni szoktam

20 perc után kb lefordulok róla

2011. júl. 7. 15:29
 19/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Na ezért érdekelt hogy mit csinálsz :)

Én is szobabiciklizek és számomra tökéletes a dolog.

Leírom, hogy én hogy kezdtem hátha segít valamit :)

Kb 7 hete kezdtem az életmódváltást és nagyjából 5 hete minden nap tekerek az elején én is alig bírtam pedig csak 20-21Km/h-val kezdtem de már a második héten ment egy óra és ezalatt átlag 24-25Km tekertem.

És ezt tartottam vagy 3 hétig.

Most ott járok hogy a múlt héten emeltem és nagyjából 27-28Km megy egy óra alatt majd közvetlen utána egy intenzív 20-30 percet is szoktam tekerni 30-32Km/h-val. Napi 36-42km-tekerek. Igaz nem kevés idő alatt de szerencsére délután van időm.


Adatok is leírom, hogy ne csak a vakvilágba beszéljek.

Közel két méter magas vagyok és 150kg-ról kezdtem. (nem kell hurrogni :)

Most jelenleg 135Kg-nál járok. Természetesen a magasság maradt :)

Cél 110kg körüli súly elérése. Esetleg ha megy akkor 100 de az nagyon távoli :( De ha felszedtem akkor le is kell tudjam adni!

2011. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Grat a fogyáshoz! :) Biztos meglesz a 100 is! :)


Amúgy intervallumnál esek össze 20 perc után, mert az nagyon intenzív.


Lazán le tudok tekerni 2 órát is 35 km/h sebességgel, az 5-ös fokozaton (össz. 8 van)

2011. júl. 7. 15:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!