Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha a fejem tetejere allok...

Ha a fejem tetejere allok akkor sem tudok havi 2 kilonal tobbet fogyni. Miert?

Figyelt kérdés

Egyaltalan nem bunozok.

Tok mind1, hogy napi 20 percet intervallumozok, 40 percet kardiozok, vagy 1,5 orat tornazok magas intenzitason. Raadasul nagy sulybol, 94 kg vagyok.

112 kilorol kezdtem, es akkor is csak havi 2 ment le.


Naponta eszek 50 g zabpehelybol keszitett zabkasat

10 oraira valami gyumolcs

ebedre altalaban csirkemell van, ha hizlalo kaja akor nem eszek belole sokat

uzsi az kimarad, mert olyankor tornazok es teli hassal hanyingerem lesz

vacsira 250 g turo + 50-70 g tejfol + kb 100 g malna


A helyesirasi hibakaert bocsi, csak telorol irok...


2011. júl. 7. 10:52
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

hey,én úgy fogyok ,hogy 4után nem eszek semmit,reggelig,csak vízet iszom!ezzel havi 3kg lemegy!

probáld ki. ja és napi 2szer eszek!ha éhes vagyok

2011. júl. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
Kössz, biztos, hogy nem próbálom ki
2011. júl. 7. 16:59
 23/28 anonim válasza:
miért?
2011. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Mert napi 2x eszel, és nem eszel 4 óra után...
2011. júl. 7. 17:46
 25/28 anonim ***** válasza:

Minden rendben van a szervezetemmel. Vagyis csak egy kicsit vashiányos vagyok, de ezért eszek sok salátát és már rendbe jött.


Honnan veszed, magadba látsz vagy voltál hormon-pajzsmirigy vizsgálaton? Felőlem homokba dughatod a fejed és kínozhatod magad eredménytelenül, mert neked valami bajod van, ha diéta+mozgás mellett ennyire nem fogysz...

2011. júl. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Talán ne nézz már akkora idiótának, hogy csak mondom, hogy minden rendben van.

Voltam vérvételen, de a súlyom miatt beutaltak az endokrinológiára, bent voltam 1 hétig, mindent vizsgálatot megcsináltak, mégsem találtak SEMMIT.


Érted?

2011. júl. 7. 18:00
 27/28 A kérdező kommentje:
Szóval voltam vérvételen, ott minden rendbe volt (kivéve a vasamat), de beutaltak...
2011. júl. 7. 18:01
 28/28 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne izgulj, nem veszi mindenki a fáradságot, hogy az értő olvasás megerőltető intézményét gyakorolja... :)


Ismét azt mondom, hogy nem lehet "megerőszakolni" a természetet. Az emberi szervezet egy iszonyatosan bonyolultan működő, összetett rendszer, és egyénenként nagyon különbözően működik. A heti egy kiló fogyás egy átlagos érték, amit valaki valamikor belőtt, hogy ennyi.


Te pedig egy egyedi eset vagy - mint mindenki, csak van aki ebben a tekintetben pont a fenti átlagos kategóriához tartozik - és ha a te szervezeted ennyit hajlandó fogyni, akkor ennyi. Továbbra is mondom, ne is akard a szervezeted "legyőzve" gyorsabban fogyni, mert nem lesz tartós az eredmény, arról nem is beszélve, hogy a bőrnek bizony jobb a lassú fogyás, hiszen rajtad bizony jelentős felesleg van, vagyis ha most hirtelen kifogysz a bőrödből, nem fogsz jobban kinézni, csak könnyebb leszel, a cél meg nem ez.

Szóval szerintem csak így tovább, vigyázz az egészségedre, vigyázz magadra és kitartás! 17 vagy, előtted az élet!!!! Párom is tizenévesen majdnem ennyi kiló volt, most sportos, egészséges, jól néz ki... HAJRÁ!

2011. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!