Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hétköznapi kajákbol van...

Hétköznapi kajákbol van valakinek normális heti diétája kaloriadeficithez?

Figyelt kérdés
Alap problémám,hogy a neten csak olyan recepteket találtam,amik sem életszerü és drága:lazac,mangó...
2011. júl. 7. 12:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenből csak a felét... ilyenkor a legokosabb egyébként szezonális zöldséget venni, és azt megpárolni köretnek valami kis szelet husihoz. A töktől a zöldbabon át a karfiolig mindent meg lehet párolni, finom. Vagy megcsinálod főzeléknek, az se sokkal több kalória. Amikor 100-200 forintért kapsz valamiből egy kilót, amit 3-4 napig tudsz enni, az még lazac mellé sem túl drága.
2011. júl. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zöldköret,barnarizs,csirkemell ebből lehet csirkepörkölt olajs nélkül összekeverve a barna rizzsel és mellé zöldköret:) meg még lehet habarás nélkül főzelékek olaj nélkül stb:) vagy pulykadarálthús káposzta natúr joghurt rakott káposztának:)
2011. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én igyekszem csak baromfi húsokat enni, krumpli és rizs nélkül.

Eszek mellé nyers zöldséget vagy valami savanyúságot.

Ha a szokásos "házi koszt" van, akkor abból csak nagyon keveset teszek a tányéromra.

Gyümölcsöket eszek a főétkezések között, most dinnyét, sárgabarackot, őszibarackot.

Inni csak vizet szoktam.

Elvileg nem költök így sokat az étkezésre, bár a tejtermékeket persze megveszem.

Csak ezzel a "módszerrel", minimális mozgás mellett, eddig 5 kg ment le. Most már a mozgást is beiktatom, hogy eredményesebb legyek.

2011. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!