Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kit választhatnék példaképnek?

Kit választhatnék példaképnek?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 155 centi és 70 kg. A nyáron szeretnék fogyni és szeretnék magamnak 1 példaképet választani akinek kiraknám a képét a szobámba és az motiválna mikor már feladnám
2011. júl. 7. 17:05
 1/7 anonim válasza:

Kelly Osbourne


22-25kg fogyott :) Fogyókúrával és mozgással :)

2011. júl. 7. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Jennifer Aniston a példaképem. Szerintem gyönyörű és jó teste van. :)
2011. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jennifer Nicol Lee egy átlagos duci anyukából fitnesz model lett!!Keress rá googlen nekem is ő a példaképem
2011. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Én egy ilyen jellegű posztert raknék ki:


[link]

2011. júl. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én inkább mást ajánlok:) Az MTV-n szokott menni egy műsor, az a címe, hogy "Valaha kövér voltam". Szeretem nézni, mert eszembe juttatja, hogy vannak rajtam kívül is molettek (vagy még tőlem jóval kövérebbek is), akiknek ugyanúgy meg kell küzdeniük a szépségükért. Jó nézni, hogy másnál is eltörik néha a mécses, de akkor sem adja fel, hanem dolgozik a sikerért:

[link] itt láthatod mikor megy.


A képes dologgal az a bajom, hogy amikor mély ponton érzed magad, lehet, hogy épp még elkeseredettebb leszel, és ahelyett, hogy azt mondanád, "Én is ilyen leszek", inkább azt fogod gondolni, hogy "Na, még neki is sikerült, én meg örökre ilyen maradok", és nekilátsz az evéshez:)

Nem megbántani akarlak, lehet, hogy te nem ilyen vagy (sajnos én igen:), akkor biztos hatékony módszer lehet.

2011. júl. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Az utolsónak üzenem hogy megnézem ezt a műsort mert érdekesnek tűnik
2011. júl. 7. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:

válaszd Ana-t nekem is ő *-* [link] <--itt van *.* Imádom olyan széép és vékoony*_*amúgy 170cm/50kg vagyok..

14/L

2011. júl. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!