Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól fogyni akarok,...

Holnaptól fogyni akarok, szerintetek 1-2 sör ma még belefér? Szavazzuk meg! :D:D:D

Figyelt kérdés

Amúgy 175 cm vagyok és 86 kg:)

Kis pici pocakkal egy szeretni való maci :D:D


2011. júl. 7. 20:38
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok,diétázom,de kéthetente,mikor átmegyek a barátnőmhöz igen is belefér az az 1-2 söröcske,és leszarom ki mit gondol róla,ennyi jár! :)


26/N

2011. júl. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

Na mennyi indulatot váltott ki a kis örömöm /sör/ forrása mellesleg csak a gonoszkodok kedvéért megjegyzem van párom /nőm ha így jobban tetszik / :))))


De ezt azért is kérdeztem hátha van valakinek tapasztalata arról hogy napi 1 sör mennyire befolyásolja a fogyást, persze azért látom sok itt a terrorista fórum troll:))


Na elindulok a hűtőhöz a sörét utána beszámolok milyen volt:D:D:D

2011. júl. 7. 21:19
 13/30 anonim ***** válasza:
egészésgedre:D
2011. júl. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hát, eléggé sajnállak, ha csak annyi örömöd van, hogy leírod másoknak, hogy milyen volt a söröd. Szánalom vagy. Örülök, hogy olyan párom van, aki nem ilyen primitív.
2011. júl. 7. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Szia! Csak hajrá igyad nyugodtan! A sör még egészséges is! Persze nem 10 :)) na jó néha annyi kell..:P


De lényeg rengeteg vitamin van benne, rengeteg folyadék.. igen kalória tartalma is van.. de hát az teljesen elfogadható! Ha neked ez tetszik igyad! Jobb mint a csoki, jobb mint a zsir, jobb mint a fehér liszt!


És rengeteg folyadékkal, vitaminnal.


S nem hasból irom, sokszor olyan volt napi két három sört is megittam! És 20 kg-t fogytam!!


Nem az a megoldás mindent megvonsz magadtól. SÖRT AZT BŰN MEGVONNI :D

2011. júl. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
nein!
2011. júl. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:

Most voltam Volt fesztiválon. Gyakorlatilag csak sört ittam, mégis fogytam két kilót! :)


A SÖR FOGYASZT!!! :O


(zárójelben: mellette nem ettem semmit, de az úgyse számít)

2011. júl. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Kedves "sörtársaim" sörömmel, azaz örömmel:)) olvasom bíztató soraitokat, hogy ne adjam fel a mindennapi harcom örök barátommal a sörrel.

Így hát egye fene meggyőztetek, csatlakozom a sörrel fogyók bandájához és dokumentálni fogom tapasztaltaim a kétkedkedők számára :))) A sör nagyon finom volt este és igazán jól esett elfogyasztani ilyen buzdító szavakra.)


Akik pedig ide alpárian írtak azok magukat minősítik, mindenki úgy beszél ahogy vele bánnak, szóval őket csak mélyen sajnálni tudom hogy a sors ilyen szar életet adott nekik:) Bár mindig meglep hogy mennyi elfojtott inger és keserűség van némi emberben a primitívségről már nem is beszélve..:)


Mellesleg a mai nap már megkezdtem a diétát, kb 2 liter folyadékon, 3 km sétán, és 1 fél rozskenyéren /kb 20 dkg/ , némi sonkával és teavajjal már túl vagyok....


Folyt köv....

2011. júl. 8. 14:49
 19/30 anonim ***** válasza:
A két liter folyadék remélem azért NEM MIND sör:D:D:P De azért azt is remélem hogy van benne SÖR:P:D:D
2011. júl. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Hát még egyelőre nem de ami késik nem múlik...:))
2011. júl. 8. 15:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!