Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Holnaptól fogyni akarok,...

Holnaptól fogyni akarok, szerintetek 1-2 sör ma még belefér? Szavazzuk meg! :D:D:D

Figyelt kérdés

Amúgy 175 cm vagyok és 86 kg:)

Kis pici pocakkal egy szeretni való maci :D:D


2011. júl. 7. 20:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
BELE! :D
2011. júl. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem gáz, ha egy pasinak van egy kis pocakja :D

Inkább, mint hogy ilyen cérna vékonyságú legyen:D

Belefér az:D

2011. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

diétába miért ne férne bele a sör?

alacsony energiatartalmú viszont kedvező összetétellel bíró ital. persze alkohol miatt csak a nagy mennyiség nem jó, de ez már kimondottan egészség és nem diéta téma.


én ma estére egy Szlovák barnát tartogatok, aki Saris névre hallgat, és nagyon finom :)

2011. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Még egy ilyet látni, nem hiszek a szememnek:DD *.*

Én is mindig azt mondom, hogy a sör fogyaszt, és mindenki lehurrog:D Bármelyik este fogyasztom, másnap reggelre fél kilóval kevesebb vagyok:D (igaz én se eszek akkor este semmit, de az most mindegy xD)

2011. júl. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

pedig sör és kaja mennyire összevág :D szerintem. mondjuk én nem szoktam sörrel berúgni. meg ha sokat is iszom akkor is alap a sok kaja :D


na de. a sör nem fogyaszt, olyan élelmiszer ami fogyaszt nem létezik. legfeljebb ami mérgező, az persze hogy okozhat fogyást.


sörben sok a kááli... hmm lényeg hogy nem nátrium van benne, hanem .. talán magnézium. a testben lévő nátrium (konyhasóból bekerült) talán 5 vízatommal vonódik be, míg a magnézium kevesebbel.. ez gondolom valami egyszerű kémia. ha te a sörrel magnéziumot viszel be, gyakorlatilag egy csomó víztől megszabadulsz. ezt hívják diuretikus hatásnak (vizelet keltő)

ezen felül dehidratál az alkohol is. szóval azért nem kell félni hogy OMG lefogyok ha sörözök :)

2011. júl. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nem hát, én se azért írtam:D

Csak ha én sörözök, annyira nem kajálok, mert azzal már alapból jól lakok:D

2011. júl. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
egs.!
2011. júl. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Az alkohol HÍZLAL kedves :)

16/L

2011. júl. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

nincsen hízlaló élelmiszer, kedves.

a fölöslegben maradt tápanyagmennyiség raktározódhat zsírként. 7kcal energia / gramm alkohol. nem nevezném soknak, figyelembe véve, hogy egy sörben mondjuk van 5% alkohol. tej 3,5% zsírtartalommal, plusz némi fehérjével már energiadúsabb mint ugyan annyi ser.

és olyan sok alkoholt nem tudsz meginni cica, hogy azzal rendesen tömegelj :/

2011. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

na, én is nyomom már a fogyókűrát.

persze közben a fehérjrbevitelre is figyelni kell, ez alap: túrista szalámi barna kenyérrel, kis zsírszalonna (az fehér) és a barnasöröm. elég jó? :D

2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!