Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kemény, véres széklet esetén...

Kemény, véres széklet esetén jó, ha ezt teszem? (lent! )

Figyelt kérdés

Ha egy napig csak zöldséget, gyümölcsöt, és sok-sok mentes vizet fogyasztok? Akkor az segít?

Előre is köszönöm!

(kérem, bunkók kerüljenek :))


2011. júl. 8. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
képet tudsz mellékelni?
2011. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Véres a székleted, és te írkálsz? Ezzel sürgősen orvoshoz fordulni ember!!!
2011. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kemény, és véres széklet esetén a legjobb amit tehetsz, ha el mész orvoshoz amint lehet. Ezt nem lehet ilyen házi praktikákkal megoldani.
2011. júl. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
remélem már az ügyeleten vagy ember!!
2011. júl. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
aranyered van kedvesem. azt pedig műteni kell
2011. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nincs aranyerem sem, és nincs semmi bajom azon kívül, hogy a kemény széklet felsértette a belemet... nemhiszem, hogy amiatt, hogy kemény volt a székletem, rögtön orvoshoz kell forduljak. Valószínűleg székrekedésem van, nem az volt a kérdésem, hogy hol vagyok, hanem hogy ilyenkor ki mit szokott csinálni.
2011. júl. 9. 08:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, de azt ugye tudod, ha nagy mennyiségű vér jön, az orvosok sem biztos, h el tudják majd állítani? Ott lenn nincs csont, amihez hozzányomják a vérző eret.


Te tudod. De ne csak egy napig egyél rostdús kaját, hanem rendszeresen. És igyál tejet, egyél lekvárt sűrűn, a lényeg, h minél lazább legyen a székleted.

2011. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De én egy szóval sem állítottam, hogy ömlik belőlem a vér... szimplán kissé véres, azóta megoldottam, köszi uccsó a választ!
2011. júl. 10. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!