Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik fajta tornával vagy...

Melyik fajta tornával vagy edzéssel lehet a leggyorsabban fogyni?

Figyelt kérdés
2009. márc. 30. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más válik be, én Béres Alexandra Súlykontroll programját csinálom, nekem hatásos...
2009. márc. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bocs, az előző vagyok, félreolvastalak, azt hittem táplálkozás+mozgás ötletet vártál, de látom, csak mozgást. Ha DVD, akkor jó pl Czanik Balázs, RR (bár nálam csak hang nélkül), Béres A. bár nekem ez nem olyan fárasztó, de fáradtabb napokon jó ez is.

Amúgy futás, bicaj, kori... mozogj úgy, hogy abban örömöd leld, akár csapatsport..

Nálam stresszes időszakban egyébként a box vált be nagyon.

2009. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

Végül is én arra lennék kíváncsi hogy aerobik, jazz balett, step aerobik, kardio... stb?

2009. márc. 30. 21:27
 4/4 anonim ***** válasza:

a bicó vagy a futás intenziven nem megállva a jó..

a tánc se rossz, de nem tudod 30-60 percig egyfolytába.. ha meg abba hagyod, akkor a pulzusod újra "alapjáraton" fog üzemelni, ami neked nem jó, ha fogyni akarsz

2009. márc. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!