Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogyni? Hú,...

Milyen módszerrel fogyni? Hú, de unom a rengeteg fajta diétát, és döntsem el mi a jó, aha.

Figyelt kérdés

Tudom, szénhidrát szegény étkezés+ sport, DE:


- most szétválasztani? 90 napos-3 hétig bírtam


- egész nap alig enni, este habzsolni? harcosok diétája-éjjelre bezabálni, na nem..


- kódokra osztogatni, hagyatkozni? update, súlykontroll- bújjam folyton a "változásokat"


- vércsoport szerint?-miért, az egyáltalán fogyaszthat?


- szénhidrát tilalommal? atkins, south beach-aha, hogy még ne vagy alig egyek gyümit, húst, folyton számolgassak..


- egész nap kalóriákat számlálni?-dettó


-stb, stb..!


Komolyan nem tudom hogyan csináljam!

Teljesen belezavarodtam már!

Fogyjak, de hogyan?

Ha sok gyümit eszem az a baj, ha keveset, akkor az!

A hússal, tejtermékkel dettó ugyanez a helyzet.

Nem lehet egész nap csak zöldségen és vízen élni!

Nem találták még fel azt a diétát, ami egyszerű, tényleg hatásos, és nem egész nap az ételre kell összpontosítani, mert állítom ezért rontom el mindig, mert azt figyelem, mikor, hol, mit eszek.

Sportolok mellette(bicaj, séta, ugribugri, úszás), de jelentősebb súlyfeleslegem lett sajnos egy műtét végett, és 100%-os erőbedobással már nem tudok.

Mégis milyen diétát válasszak akkor, ami ennyi(napi kb 30 perc)mozgás mellett is hatásos?


2011. szept. 8. 14:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
A harcosok étrendjével mi a probléma? Én most kezdtem, párom már csinálja egy ideje és egy kollégám (aki személyi edző) több majdnem fél éve. Ez nem egy diéta. Ez életforma. Sokkal energikusabb tőle az ember, kevésbé fáradékony és még egy csomó pozitív hatása van. Nem értem az ellenállásodat - vagy csak gőzöd sincs róla, és hallottál róla két mondatot ami ellentmond az eddigi "okosságoknak" és véleményt mondasz...
2011. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyél kevesebbet, ne nasizz, ne igyál cukros üdítőt, lefekvés előtt pár órával már csak könnyűt egyél és ennyi... Nem kell ezt túlgörcsölni :) minél kevesebbet filózol rajta, annál jobb :)
2011. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

leírtad az első mondatban. nem kell ezt bonyolítani. ne nassolj, egyél kevesebb sznhidrátot mozogj sokkal többet.


ha nagyon precízen fogyni akarsz akkor pedig kiszámolod hogy neked hány kalória kell egy nap és mennyi a fogyáshoz és annyit eszel csak.ezzel nem nyúlhatsz mellé hacsak nem rosszul számolod.

2011. szept. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
szia, írj privit!
2011. szept. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem az a legjobb, ha egyszerűen csökkented az adagokat és kész. Ha eddig két szelet kenyeret ettél reggelire, akkor mostantól egyél csak egyet. Ha táplálóbb leves van ebédre, akkor ne egyél másodikat. Ne nassolj, és ennyi. Nem kell külön foglalkozni vele és tuti hatásos.
2011. szept. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

sztem több erőt,elhatározást kellene beleadnod.

mindenkinek más diáta jön be.elég ha rendszeresen sportolsz,és mellette pici adagokat eszel egy nap többször.

2011. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Megnézem azt a harcosok diétáját, de nekem az nem tetszik, hogy este kell enni. Én nem tudok úgy elaludni, hogy tele van a hasam.

Nem eszem pékárut, nagyon ritkán, és akkor is rozsos zsemlét vagy graham kenyeret.

Cukros üdítőket sem iszom, nem is szeretem őket, max 100%-os gyümilé, de javarészt ásványvíz.


Miért is kell privit írnom?

2011. szept. 8. 15:18
 8/21 A kérdező kommentje:
De egyébként pont erről írok, hogy míg az első kommentelő írja, hogy a harcosok étrendje jó, a másik, hogy vacsira lefekvés előtt könnyűt egyek, most akkor mi a jó? Komolyan nem tudok zöldágra vergődni már.
2011. szept. 8. 15:20
 9/21 anonim ***** válasza:

Ne legyél már ilyen türelmetlen, nyafogós p*csa! Meg vagy rémülve a bőség zavarában mert többféle módszer is létezik?


Szerintem csak szimplán lusta vagy, válassz ki egy módszert és próbáld ki.

14:44 és 14:50 megmondták a frankót. Én azzal próbálkoznék.

2011. szept. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Mégis mi a fenét képzelsz te magadról, hogy így beszélsz?!

Szerintem anyád lehetnék, ennyi tiszteletet nem tanítottak neked?

Na nyomás vissza a homokozó mellé, és ott lázadj!

Szemtelen kölke!

2011. szept. 8. 15:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!