Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egészséges az esti torna? Ha...

Egészséges az esti torna? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 19:52
 1/2 anonim válasza:
Olvastam egy újságban, hogy a szervezet ált.energiafelhalmozása a szervek napi ritmusa szerint 19-21 óráig történik. Szerintem bemelegítés után a reggeli torna egészségesebb, mert (szintén olvastam)a szervezet kellő mozgás (kb.30 perc) után még 12 óra hosszát nem áll vissza a normál működésre. Tehát ha este mozogsz, akkor a 12 órából le kell vonnod az alvásra fordított időt. Nekem a reggeli vált be.
2011. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Normál életritmusban este már a szervezet a pihenésre, alvásra készül, lassul. Ha felpörgetjük, akkor felborul a ritmus. A jóga, a lazító és nyújtógyakorlatok viszont este is végezhetők. A gimnasztika szerintem reggelre vagy délutánra jó választás.
2011. júl. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!