Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Attól is fogyhatok ha a napi...

Attól is fogyhatok ha a napi 2 liter cukros lötyit vízre cserélem, a kenyeret meg édességet kiiktatom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát így nem igazán, de ha mellette intenzíven sportolsz, és nem csak ezeket cseréled le, hanem a tésztákat és a zsíros ételeket főzelékekre, úgy már biztosan.

De fontos, hogy ez ne csak meghatározott ideig tartson, pl. leadsz ennyit, meg annyit egy hónap alatt és utána abbahagyod, mert nagyon gyorsan visszajön.

2009. szept. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
mindenképp fogyhatsz tőle. :D
2009. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok: Végülis ehetsz zsíros ételeket, meg tésztákat is, de csak ritkán, pl. valami bulin, vagy ilyesmi, nem minden nap.

És mindegy, hogy mit eszel, mert minden lemegy, ha sokat mozogsz.

2009. szept. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Úgyértem az első és a harmadik én voltam, mert közben más is írt.
2009. szept. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Attól csak igazán! Hát még ha picit sétálsz is hozzá!
2009. szept. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
a eddig sokat fogyasztottál belőlük,látványos lesz a változás a megvonástól:)ha sokat eszel este 6 után,akkor az is jó praktika ha 6kor leállsz az evéssel:)
2009. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!