Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 172 centis lánynak mennyi az...

172 centis lánynak mennyi az ideális testtömeg?

Figyelt kérdés
58-59 kiló körül szoktam lenni. Mindenki azt mondja, hogy jó alakom van, de sehogy se tudok megbékélni azzal, amit a tükörben látok. Eleget mozgok, és nem eszem sokat. 3-4 naponta rászánom magam egy 10 km-s bicótúrára.
2011. júl. 15. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
szerintem megfelelő a súlyod
2011. júl. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bőven jó de nekem ez a mozgás nem tetszik. Még ha futva tennéd meg akkor oké :D de ez kevés. 10km biciklin semmi, én a helyedbe naponta tekerném minimum a dupláját. De végülis ha úgy tekersz elég 10km is de azt én nem túrának hívnám...

Javaslatom heti 5-6x tekerj és minimum intervallumokba gondolkodj.

2011. júl. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ha hasból és combból szeretnék fogyni egy keveset, akkor mit érdemes leginkább sportolni? :)
2011. júl. 15. 17:40
 4/8 anonim ***** válasza:
A kilóid alapján karcsúnak képzellek, de nem csontosnak. A súlyoddal biztos nincs baj. Ha nem vagy megelégedve magaddal, tornázz, izmosodj, de fogynod nem kell. Az sem jó, ha valaki olyan vékony lesz, hogy elveszíti a nőies formáit. Jó, ha vigyázol az alakodra, de ne ess végletekbe!
2011. júl. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy mert nincs helyi zsírégetés. Diéta kell... mellé mehet a bicó nyugodtan, de egészítsd ki saját testsúlyos gyakorlatokkal (húzódzkodás, fekvő, guggolás stb..)
2011. júl. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. júl. 15. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:

Tökéletesen megértem a problémádat.:D 173 cm és 59 kg vagyok. A felsőtestem rendben van,a fenekem és a combom óriási.:D Én heti 3x járok konditerembe személyi edzőhöz. Ő állított nekem össze egy étrendet,úgyhogy remélem,hogy sikerül kicsit leadnom.:)


Egyébként a 10 km-s "túra" tényleg nem sok. Igaz,én csak hetente egyszer megyek el,de akkor 50-60 km-t tekerek. Próbáld meg te is.:)

2011. júl. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

én pont akkora vagyok mint te :)

nem csak a kiló számít, hanem az elosztása is... nekem nagyon jó alakom van, még sosem kellett fogyóznom. Van egy barátnőm, aki szintén ekkora és neki kéne leadnia a hasáról. csak ne vidd túlzásba, mert annyira nagyon vastag nem lehet combod.

2011. júl. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!