Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A vádlimat hogy vékonyíthatnám?

A vádlimat hogy vékonyíthatnám?

Figyelt kérdés
Fogytam kb fél év alatt 10 kg-ot, most tetszik az alakom, de a vádlim valamiért vastag maradt. De tényleg, képeket is néztem, és alig vékonyabb mint a combom. Mivel tudnám vékonyítani? Lehet hogy a futástól megizmosodott és azért vastag?
2011. júl. 16. 01:40
 1/3 anonim válasza:
Az a kérdés, hogy hogy érzed, zsírréteg vagy izomzat van ott...Lehet hogy alkatílag vastagvádliú vagy nem? Mert elég érdekes hogy így foggytál le! Szerintem valószínübb, hogy izmos...De az is lehet hogy sokat ülsz állsz és a melegtöl ilyenkor amugyis bedurran!
2011. júl. 16. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A nagy testsúly miatt erősödött meg a vádlid. Az tiszta izom, nincs ott zsír. De a vékonyítása engem is érdekelne.
2011. júl. 16. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A vádli pont mint az alkar nagyon nehezen zsírosodik. Lehet fedi egy kis minimális zsírréteg, de én is izomra tippelek. Hogy nyírd ki a vádlidat, hogy cérnaszál vékony legyen? Fuss, jó sokat, jó hosszan... minden nap lekocogsz 10-15km-t seperc alatt eltűnik a vádlid, ezt garantálom.
2011. júl. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!