Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap lagziban voltam....

Tegnap lagziban voltam. Édességmérgezést kaptam XD Ettől hízhatok?

Figyelt kérdés

Eddig sikeres volt a diétám,csak ritkán "csábultam el" de tegnap amit láttam,mindent felfaltam a lagziba. Brutál volt, olyan mintha feneketlen lett volna a gyomrom (3koktél,libasült,minimum 10szelet ilyen olyan süti-torta,2 nagy szelet sajtos sonkás rántotthús rizzsel,3 nagy pogácsa,mákos és diós péksüti,vanilliás csiga stb stb kegyetlen XD, A ma reggetlt is megfejeltem a maradék kóstolóval)

Azóta folyamatosan megy a hasam és bitang rosszul vagyok,ennek ellenre ugyanúgy hízok az elfogyasztott ételektől,vagy nem tudtak annyira felszívódni? Mert azt halottam hogy ha valainek megy a hasa az elfogyasztott ételtől azt nem tudja felhasználni a szervezet.

Ha nem így van akkor meg biztos hízok vagy 2kg-ot:) De holnaptól visszaállok az eredeti étrendemhez, az édességekre biztosan rá sem tudok nézni egy jó darabig mert hipp hopp jön vukk XD


2011. júl. 17. 14:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szép kilengés. De már állj vissza a diétás étrendedre! :D

Ez még nem a világ vége.

Nem fogsz 2 kilót hízni nyugi..

2011. júl. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Már visszaálltam. :D

Az meg epic hogy még fogytam fél kg-ot o_O :D

2011. júl. 19. 15:17
 3/19 anonim ***** válasza:

Nem fogytal szerintem csk mindent kifo*tal:)):P

amugy meg 1x 1x ez is belefer,de azert ha lehet minnel ritkabban:P

2011. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 TOMAtm ***** válasza:
a diéta alatt lemerül a test glikogénraktára,azt próbálja a szervezet folyamatosan valamilyen úton-módon tölteni egyfolytában.tehát ha bekajáltál mint állat akkor is valszeg először a raktárakat töltötte a szervezet,a többi nyilván ment a zsírdepóba ami felszívódott.
2011. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
11%

büszke lehetsz magadra.

gondolom a körületted ülőket jó kedvre derítetted. vagy inkább szánakoztak, hogy mennyit zabálsz. remélem előtte/közbe meséltél róla, hogy te most fogyózol.

2011. júl. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó,

Azért ezt ne úgy képzeld el hogy faltam mint egy disznó. Lehet normálisan és kultúráltan is sokat enni. Ráadásul hosszú volt az este, na mindegy :) A lényeg hogy még mostanáig is mennek le a dkg-ok és már csak 6kg van hátra,eddig meg 20kg ment le :)

2011. júl. 20. 12:02
 7/19 anonim ***** válasza:

egy étkezéstől hízni?

mentsd meg Afrikát a varázslatoddal O_o

2011. júl. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%
Most ezzel mit akartál elérni? Azt hogy megdicsérjünk, hogy ennyit zabáltál és mégis fogytál?? És hogy ezt hogy csináltad? Meg isten vagy. Istenem miccsoda szőke.
2011. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egy diéta közepette ilyen sokat enni,még jó ,hogy csak hasmenésed lett.

Tudj róla,hogy bele is hallhattál volna.Se szíved se gyomrod nem tudja feldolgozni az ilyen hirtelen sok mennyiségű ételt.

Többet ne csábulj el ennyire!!

2011. júl. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
a szíve azt nem bírja (egy embernek) ha acéllal átdöfik.
2011. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!