Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 2 hét koplalástól mennyi...

2 hét koplalástól mennyi kilót adhatok le? (A TÖBBI LENT)

Figyelt kérdés

Már egyszer 5 napig birtam a koplalást sok kiló lement most vagyok 162 centi és 58 kg koplalással mennyi kilót fogyhatok és lehet szép hasam?

Ne írjtok bunkó választ


2011. júl. 18. 20:11
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
jAH ÉS TUDOM H KÁROS ÉS HOGY VISSZAHÍZOM DE NEM ÉRDEKEL LÉCCI NE ÍRJATOK ILYENEKT
2011. júl. 18. 20:14
 2/22 anonim ***** válasza:

akkor minek akarod magad kínozni ha úgyis visszahízod?

inkább diétázz normálisan,mozogj és tartósan szép alakod lesz.

2011. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
54%
Szia, bár én nem szánt szándékkal koplaltam, de nekem egy hét alatt 3 kg ment le vele. Gondolom ha még egy hét lett volna akkor lemegy 6 kg.. De tényleg mihelyt eszel rendesen vissza is szeded..
2011. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
ha a hasról akarod eltűnteni, akkor kardiózz.
2011. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 TOMAtm ***** válasza:
100%

Az a gond h nem vagy tisztában az emberi test működésével.Ha koplalsz akkor nem fogsz leadni egy gramm zsírt sem,sőt hízni fogsz(nem a mérlegen hanem testzsírszázalékban).ez az igazság.

Nem értesz hozzá,ezért elmondom a miértjét is:

EVOLÚCIÓ.hogy maradtak életben az ősemberek a jégkorszakban,mikor nem volt kaja,csak 2-3 hetente?

KORTIZOL HORMON.

Szóval a Kortizolt a szervezet akkor termeli ha kalóriahiány van(lehetőleg több napig).ez a hormon tartotta őseinket életben.az izomszövet akkor is használ el energiát(kalóriát)ha nem csinál semmit,amolyan alapjáratú motor(mindig kell neki a benzin).a zsír viszont szintén energiaforrás,amely SOHA NEM HASZNÁL ENERGIÁT.szóval a kortizol átcsoportosítja a tested energiáit.kezdi azzal h lebontja az izmokban tárolt proteineket,és ezzel ad energiát a test többi részének(ha közben eszel az ZSÍR lesz!!!)és emelett igyekszik minnél több zsírt felhalmozni felkészülvve az ehezésre.tehát egy huzamosabb koplalással több lesz a testzsírszázalékod(mivel izmot vesztesz)mint előtte.vagyis úgy nézel ki mint egy telesz*rt búvárruha.

nem igy lehet fogyni.

ja és a kortizol nem válogat,a szívizmot is elkezdi bontani ami kifejezetten jó egy túlsúlyosnak,éveket(évtizedeket) vehet el az életedből.

Szóval a tanácsom az h nem kéne ilyesmit csinálnod ha nem értesz hozzá h hogy kell lefogyni.

azzal kapcsolatban is adtam volna tanácsot,de nem kérdezted,és gyanítom h amúgyis lusta lennél csinálni ezen kivül bármit is h változtass magadon,szóval megérdemled a sorsod.de ez már csak a magánvéleményem.

2011. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
KARDIÓZZ!!! ÉS NE KOPLALJ!
2011. júl. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 bix ***** válasza:
100%

tom for president:D de tényleg. mert hogy úgy tud igazat mondani hogy hazudik, és ilyen szinten, az azért már valami.


jóvan nem hazugság, csak fél igazság. a kortizol az alapesetben stessz hormon. tény hogy képes elég komolyan elvonni az izomsejtekben tárolt fehérjéket, így csökken azok mérete, terhelhetősége, és hogy "takarékra" veszi a szervek glükóz felhasználását, mivel ez alapvetően az agy legfontosabb hajtóanyaga. de az kimaradt hogy ezek mellett a zsírsavak kibocsájtását is serkenti. totális 0 kcal bevitel mellett nem lehet annyira csökkenteni a szervezet igényét, hogy túléljen, ha az elméleted igaz lenne, akkor nem halnának éhen millióan a világban.


abban igazad van hogy első sorban az izmokat pakolja ki. de az elég véges energiaforrás, és ha nem valami durva testépítő akkor az 2 hétig nem tart ki, hacsak nem megy le alfába és meditál egész nap. muszáj lesz zsírt is bontani, persze a "sokkos" állapot miatt azért nem sieti el. ha nincs az izomban raktár és zsírhoz nem nyúl akkor elég nagy szopacs lenne.


kérdező: tom-nak igaza van egyébként, ha az izmaidat nem sajnálod akkor hajrá. kit érdekel hogy a szív is izom pl. kit érdekel hogy akár a menstruációd is megszűnhet időszakosan, vagy komoly orvosi kezelést kell kapjál hogy ne legyél esetleg végleg meddő. fogyás mindenek előtt. aki mást mond az dagadt és irigy hogy neked lapos szép hasad lesz!!4öthat.

2011. júl. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 TOMAtm ***** válasza:

válasz bix-nek:

igy van igy van.valószínű h átesne a ketózisos állapotba 2-3 nap után és bontaná a zsírt is a szervezet,de csak 4-5 napos zérókalóriáról beszélt.a tartós ketózis-t meg nem hiszem h bírná,én csinálta egyszer 6 hétig(le is ugrott 15 kiló),de az más tészta :)

2011. júl. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 bix ***** válasza:
vagy a megugrott kortizolt ki tudja hogy tolerálja, akár lehet egy fincsi cushing kór is a vége. az de fun lenne. csontritkulás, izomgyengeség, véraláfutások, diabétesz, és a többi jó dolog.
2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 TOMAtm ***** válasza:

szednie kéne SNS reduce XT-t vagy LG cuccokat(formadrol).de ezeket MO-ban bajos beszerezni és drágák is,meg hülye is hozzá aki ilyent kérdez h tudja mi mire jó :)

de mi jól elvagyunk és ez a lényeg xD

2011. júl. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!