Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit ettél ma és hány kalória...

Mit ettél ma és hány kalória volt? Esetleg az enyémből hiányzott valami? Fogyózom!

Figyelt kérdés

Reggeli: Koncerves hering, sima olajos, de az olajat leborítottam róla illetve a halról amennyire tudtam leitattam + 3 db kovászos uborka.

Ebéd: Vitamin saláta( kigyóuborokba, paradicsom, répa, jágsaláta, káposzta + egy szelet csirkemell kis füsszerrel nkevés olajban sült.

Vacsora: Egy jó nagy adag dinnye, egy bögre borsóleves lé ( leveskocka, petrezselyem,só víz )


Úgy érzem sok volt nektek mi a véleményetek? Ált. így étkezem minden nap mégis úgy érzem, hogy csak a kilók jönnek..és amérleg is többet mutat..


2011. júl. 18. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Sok?!

Ez rettentő kevés volt. A szervezeted elkezdett raktározni. A tévhitekkel ellentétben attól nem fogy jobban az ember, ha nagyon keveset eszik, csak belassul az anyagcsere.

2011. júl. 18. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig meg most is dugig vagyok! sokszor ettem kevesebbet, csak annyit amennyi jolesett! Ilyen melegbe..

Az anyagcserem most kivetelesen jo.. pentektol kezdve talan egy nap volt,., hogy nem voltam wcn.

2011. júl. 18. 21:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Elsősorban az anyagcserédnek SEMMI köze ahhoz, hogy milyen gyakran mész wc-re.


Másodszor kb semmi fehérjét nem ettél

2011. júl. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
" egy bögre borsóleves lé ( leveskocka, petrezselyem,só víz )" ez nem kaja, hanem mosogatólé
2011. júl. 19. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Oks, kinek mi mi. Nem ez volt a kérdés, h. neked mi a leves.

Csak azt nem értem,. hogy az ilyen meberek minek járnak ide;) Mert az is biztos, hogy többet árt, mint használ. Pá

2011. júl. 20. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!