Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap futok 2 km-t...

Phanie kérdése:

Ha minden nap futok 2 km-t mikorra fog látszani?

Figyelt kérdés
Elsősorban feszesíteni és formálódni akarok. A hasamon vanegy nagyon kicsi felesleg amit még szeretnék eltűntetni. mellette diétázom. 3 hét múlva megfog már látszani?
2011. júl. 19. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is 2 km-t szoktam futni már elég régóta de nem látszik csak jobban érzem magam tőle!Ha azt akarod hogy látszódjon többet kell és rövid idő alatt kell azt a távot lefutni!
2011. júl. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 TOMAtm ***** válasza:
ha alacsony a testzsírszázalékod akkor igen 1 hónap alatt látszódnji fog h formásodtál e.ha viszont mindenedet fedi egy kis zsírréteg akkor nem fog látszani semmi!mivel a futás nem a legjobb véleményem szerint.elliptikus tréner,lépcsőzőgép sokkal hatékonyabb.
2011. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csk mellekesen kozlom,hogy a mult honapban osszesen 350 kilometert futottam.Ezutan tartottam egy het pihenot,erre mit ad isten?? A merleg ugyanannyit mutatott mint 37 nappal elotte.Tehat semmit az egadta nem fogytam meg ilyen sok kilometer utan sem.Remelem te szerencsesebb leszel.
2011. júl. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csak futástól nem fogsz nagyon formásodni.meg,2 kilométer nem olyan sok. tempótól függően 10 perc körül lefutod. ahhoz hogy feljődjenek az izmaid növelni kell a terhelést. ha nem teszed, egy idő után nem nőnek. mellette csinálj különböző gyakorlatokat,vannak fent a neten.
2011. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!