Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcon mikorra fog látszani,...

Arcon mikorra fog látszani, hogy fogytam?

Figyelt kérdés

135 kiló vagyok,eddig 15 kilót sikerült leadnom(másfél hónap alatt)de az arcom semmit sem változott...Ugyanolyan mint amilyen 150 kilósan volt,általában mindenki szerint a fogyás legelőször arcon látszódik...Szerintem ez hülyeség,mivel szerintem egyénfüggő,de mondjuk úgy,hogy ha még 10-15 kilót fogyok,nagyobb lesz az esély rá hogy meglátszódik?Vagy még minimum 30 kilót kéne leadjak,hogy arcon is kezdjen látszódni?

188 magas vagyok,a normális súly ha jól tudom 90 kiló körül mozog?

20/f


2011. júl. 28. 23:44
 1/3 anonim ***** válasza:

15kg 7 hét alatt nagyon meredek... én nem csinálnék hülyeséget a helyedbe! Nem az, hogy nem leszel egészséges (bár ekkora túlsúly mellett ez is benne van a pakliba) hanem, mert jól kivégzed az izmaidat is. Ne siesd el, hidd el, sokkal jobb eredménye lesz. Remélem konditerembe jársz!


Hogy mikor fogysz arcból? Na ez genetika!

És igen úgy körül kellene lenned, de a kg egy dolog a testzsírszázalék a lényeg.

2011. júl. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

A testzsírszázalékom,egy számitás szerint,amit férfiaknál derékbőség,magasság és nyakbőség alapján számolnak ki,37% jelenleg,előtte 40%+ volt bőven,a derékbőségem 8-9 centit csökkent,

elvileg 87 kiló a sovány testalkat az én esetemben,

bár fogalmam sincs,hogy ez mennyire hiteles....?

2011. júl. 29. 15:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Az semennyire se hiteles. A nagyobb gyógyszertárakban van lehetőség testzsírt méretni ott tedd meg.
2011. júl. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!