Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek neki a méregtelen...

Hogy kezdjek neki a méregtelenítésnek és a fogyókúrának? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok

20/L 172/73,ami nem csak tiszta zsír,mivel sportolok is,így elég erős vagyok,de ettől függetlenül kegyetlenül dagadt is.

Többször nekifutottam a fogyózásnak,a rendszeres edzésnek,de mivel csak úgy vakon random,valahogy mindig eltúloztam és nem bírtam ki sokáig. 68-73 között ingázok állandóan..Nem a testsúlyommal van bajom,hanem a rajtam lévő zsírral és narancsbőrrel.

Kérlek írjátok le nekem,miket NEM ehetek,és miket kéne.Melyek azok a gyümölcsök és zöldségek amiket kell enni.

Szeretném a fogyózást egy kiadós méregtelenítéssel kezdeni,de nem tudom hogy azt hogy kell ezt elkezdeni, van valakinek ezzel kapcsolatban tapasztalata.

Bármit leírtok én betartom,bármilyen mozgásban benne vagyok,de annyi jó lenne ha otthon lehetne végezni és nem kéne eljárni terembe.Köszönöm

minél többet szeretnék fogyni:D


2011. júl. 20. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem csak 1 tanácsom van: ne tarts be "bármit", amit ide leírnak, többet árt, mint használ. Kezdve a méregtelenítéssel.
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én fogytam már 6 kilót! Mindent eszek, csak mindenből viszonylag keveset, édességet csak nagyon ritkán, ja és naponta min. 5x eszek valami kis adagot! Minden nap futok 40 percet, utána még pár fekvőtámasz + lábemelés! Hát kb ennyi, nem kell ide semmi extra ;D Sok sikert!
2011. júl. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ha az edzésed megvan, akkor már csak egy sima szálkásító étrend hiányzik.

itt olvass utána

[link]

2011. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!