Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? (bővebben lent)

Nagyon ciki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
172cm vagyok és 96kg ? :SSS de annyira nem látszik rajtam... esetleg a csont neheze is közre játszik ?15/L
2011. júl. 21. 00:21
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

ne fogyózz nagyban. sima szálkásító étrend, és mozgás.


ha az orvos 70 kilónak nézett, lehet a mérleged rossz amit használsz.

2011. júl. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Akkor valaki tudna nekem mondani egy olyan sportot amitől jobban tudnék fogyni ??
2011. júl. 21. 09:22
 13/24 anonim ***** válasza:
tájbox, kickbox, hmm.. leginkább talán ezek.
2011. júl. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
de ha annyit eszel meleltte, mint egy harci mén, akkor ezek is csak úgy működnek, ha szétvereted a hasad, és nem tudsz enni.
2011. júl. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim válasza:

figyi.tudom hogy mijen rossz.én is voltam már hog 150cm/76kg

aztán lefogytam 59 kg-ra és meg is nőttem.most vagyok olyan 185cm/69kg. és mozgok rendszeresen,(egy héten hétszer kb.négy órát,és ezt nem összesen,hanm naponta.)és ez mellett napi 5-ször eszek és min.4 tanyér kajáig meg se álok egyszerre.és nem ilyen sz@r könnyű kaja,hanem pörköltök,és más tartalmas kaják.ha viszont nem mozgok egy hétig,akkor már rajtam is van egyből akár plusz 7-8kg is,ami ennyi kaja mellett nem is csoda.mondjuk ennyi súly az kicsit több idő alatt jött fel rám,de nem sokkal.és ez kb most évzáró elött volt mert iskola miatt nem tudtam mozogni.de már rá egy hónapra vissza is fogytam.remélem ez a kis történet ha mást nem is egy kis lelket öntött belém hogy nem nehéz fogyni.régen én is ezt hitem de most már tudom hogy nem.

16/F

2011. júl. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
bocsi:nem belém hanem beléd
2011. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen (:
2011. júl. 27. 19:50
 18/24 anonim ***** válasza:
Te aczel maradj már a kickbox-al meg az ilyesmivel. Azért oda már jó állóképesség kell. Szerencsétlen megutálná egy életre!! :) Én otthon is szoktam mozogni, egyik nap jóga, másik nap súlyzós edzés kifulladásig, harmadnap has popó, negyedik nap megint edzés, bla bla... csinálj olyasmit amit szeretsz és egyszer csak ráérzel az ízére! :)
2011. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

A fogyókúrát meg felejtsd el!

Nem fogyózni kell, hanem rendszeresen mozogni (napi minimum fél óra, neked mondjuk 1) és normálisan étkezni.

2011. júl. 28. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A BMI indexed szerint kórosan elhízott vagy. A helyedben nagyon gyorsan változatnék!

Am magad is kiszámíthatod BMI-d itt:


[link]


ez 3-18 évesekre vonatkozik tehát rád és rám is. :)


14/L

2011. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!