Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon ciki? (bővebben lent)

Nagyon ciki? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
172cm vagyok és 96kg ? :SSS de annyira nem látszik rajtam... esetleg a csont neheze is közre játszik ?15/L
2011. júl. 21. 00:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"ha tényleg 96 kiló vagy, akkor 25-30 kilót nyugodtan leadhatsz."

Akár 40 kg is lemehet. És ez pont 1 éves program lenne napi 2x 40 perc vagy napi 1 óra aerob mozgás és egészséges táplálkozás. És az orvos csak nem akart megsérteni...

Mostantól nincs fehér kenyér és szalonna, és zsemle is csak reggelire, de nem 6-7 db!

2011. júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
nekem ez nem megy.. :(((
2011. júl. 28. 15:01
 23/24 anonim válasza:

na, a csont súly azért elég sokat számít, főleg ha ilyen magas vagy. ha erős a csontozatod akkor mindenképp számít. VISZONT. 96 kg még ehhez képest is sok, szóval biztos van rajtad pár kiló felesleg. ha le akarsz fogyni, szerintem ne egyél este 6 után és mozogj rendszeresen, sok szerencsét! :)

és sajnálom, hogyha a válasz már nem aktuális :(

2012. jún. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
azért köszönöm, de már fogytam 9 kilót :) elég nehezen indult meg... de nagyon rajta vagyok :)))
2012. jún. 11. 21:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!