Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor lesz meg a látszata?...

Mikor lesz meg a látszata? Azért híztam meg mert nagyon sokat kezdtem el enni. Kb 2 év alatt felszedtem 15 kg-ot.

Figyelt kérdés
Szóval elkezdtem naponta 4-5x kis adagokat enni és elkezdtem minden nap tornázni. Igazából még csak fél órát bírok végig edzeni de azt rendesen, nem ellógva. Intenzív zsírégető tornákat.Szerintetek mennyi idő után lesz meg az eseménye ? Mondjuk már most jobban érzem magam( 1 hete csinálom). Idővel felakarom emelni a tornát 1 órára.
2011. okt. 25. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Ugyanígy jártam én is.


Igazából én 2 hét elteltével láttam már az eredményt, de a család, ismerősök csak 1 hónap után. Akkor már picit látványosabb volt.


Sok sikert, és ne add fel!

2011. okt. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nálam is kb 2 hét után látszódott, 3-4 hét után már megjegyezték mások is hogy valami fura rajtam aztán ahogy hozzászoksz a tornákhoz egyre több időt tudsz majd mozogni és mégjobban fogod magad érezni amellett hogy formálódsz is és ha tartod az étkezést akkor nem fog visszajönni.
2011. okt. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is 2-3 hét után látszódott, bár nálam nem nagyon vették észre, mert azelőtt is egyenletesen oszlott el rajtam a plusz. 7-8 kiló után már kellett egy ruhatárcsere is, és a barátom szerint sokkal vékonyabb lettem :) én meg csak annyit láttam, hogy végre tehén helyett átlag alakom van.
2011. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!