Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a tornákra?

Hogy vegyem rá magam a tornákra?

Figyelt kérdés
Heti 6x tornázom. Minden nap megcsinálom RR 40 percest + hozzá egy 20 perceset váltogatva (comb/fenék/has). De mostanában már nem tudom megcsinálni a tornákat. Nem azért, mert olyan fárasztóak, hanem inkább azért, mert nagyon unom. Próbáltam már többféle tornát is csinálni, de nem azzal van a gond, hanem velem. Több, mint 10kg-ot leadtam, és kb. 5-6-ot kellene még, meg persze feszesíteni, de már nincs mi motiváljon. Tegnap sem csináltam semmit, és ma is feladtam fél óra után. Mit csináljak?
2011. júl. 23. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak fogyni akarsz,ahhoz nem feltétlen kell az ugri-bugri,elég az is, ha keveset/kevesebbet eszel.
2011. júl. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Próbálj ki más mozgásformát. Pl.: Futás, bringázás stb. amit szívesen csinálsz, vagy keress társaságot a tornához és így ösztönözhetitek egymást, h ne hagyjátok abba. :)

Ha így sem megy, akkor gondold át (vagy esetleg írd le) h milyen következményekkel járna, ha mostantól nem tornáznál semmit. pl.vissza szednéd a leadott kilókat stb. Juttasd mindig eszedbe, h miért is csinálod, h mekkora öröm lesz, ha majd lemegy az az 5-6 kg. :)

2011. júl. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen diétázom is. Nem hinném, hogy az utolsó kilók lemennének csupán attól, hogy egészségesebben és kevesebbet eszek. Jó lenne, ha lenne valaki akivel csinálhatnám. És gondoltam már arra is, hogy beiratkozok egy táncsuliba. Táncolni nagyon szeretek, és az is fogyaszt. Na persze ahhoz pénz is kellene. :)
2011. júl. 23. 15:36
 4/6 anonim válasza:

Én ide is csak azt tudom írni:zumba.Szinte minden csoport felrak magáról egy csomó vidit, és még csak fizetni sem kell érte. http://www.youtube.com/results?search_query=zumba+curlyshirl..

Tőlük válogass, ők nagyon jók.

2011. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Megoldottam úgy, hogy minden nap mást csinálok. Például: zenés aerobik, RR, futás, szobabicaj... :D

Már csak pár kilótól kell megszabadulnom! :)

2011. aug. 1. 17:23
 6/6 A kérdező kommentje:
A ZUMBA nagyon tetszik. Ma csináltam először. Jól le fárasztott, és még élveztem is. Elröhögtem magam, amikor eltelt a 40 perc, mert úgy éreztem még csak 5 perce csinálom. A Rubint Réka videók olyanok, mintha a 40 perc 2 óra lenne, de a ZUMBA!!! Szerelmes lettem! ;) Köszönöm a tanácsot!
2011. aug. 5. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!